بارگذاری...
Smiley face

چسب شیشه ای

چسب شیشه ای
-
+

چسب شیشه‌ای اصولا برای بسته بندی کردن کارتن و یا چسباندن نایلون‌های حباب‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول با طول 82 متر (90 یارد) مناسب حمل و نقل اسباب و اثاثیه و باربری بین شهری و مسافت های طولانی است. چسبندگی بالایی داشته و با توجه به وزن کارتن و محصولی که درون آن قرار دارد به بهترین شکل از بیرون ریختن اسباب و اثاثیه جلوگیری خواهد کرد. متناسب با جنس کارتن ساخته شده به همین دلیل مقاومت زیادی از خود نشان می‌دهد. همچنین نکته مثبتی که در مورد این محصول وجود دارد را باید عریض بودن این چسب شیشه‌ای در نظر داشته باشیم. بی شک در زمان حمل و نقل وسایل به محل مورد نظر محصولات گران قیمتی چون لوازم صوتی-تصویری در اسباب و اثاثیه شما وجود دارد بر این اساس باید از یک چسب باکیفیت استفاده کنید که تنها با بریدن باز شود.

این وسیله مقاومت بسیار زیادی دارد و در شرایط جوی مختلف کیفیت خود را از دست نداده و پاره نخواهد شد. به این ترتیب به راحتی در هوای بارانی یا آب و هوای شرجی نیز قابل استفاده خواهد بود. ماندگاری بالایی داشته و در طولانی مدت کیفیت اولیه خود را از دست نخواهد داد در نتیجه در صورتی که تمایل دارید تا وسایل خود را در کارتن نگهدارید می‌توانید از این نوع چسب شیشه‌ای برای بستن کارتن‌ها استفاده کنید.

خرید چسب شیشه ای

برای خرید چسب شیشه‌ای تنها کافی است آن را در تعداد مورد نظر به سبد خرید خود اضافه کنید تا در مدت زمان مشخص همکاران در فدک بار آن را برایتان ارسال کنند. توجه داشته باشید این مجموعه به سبب اینکه به طور تخصصی همواره در حمل و نقل وسایل تجربه کاری بالایی دارد تجهیزات مطمئن و باکیفیت را به خوبی می‌شناسد در نتیجه کالای مناسب و مرغوبی را با قیمتی ارزان و مقرون به صرفه در اختیارتان قرار خواهد داد.

نظرات (0)
ارسال نظر