Loading ...
close

اسباب کشی به شهرستان

logo
اسباب کشی به شهرستان

 

 

درصد بسیار کمی از افرادهستند که از اسباب کشی لذت ببرند و برایشان یک دغدغه و مشکل نباشد.
اما اسباب کشی از تهران با شهرستان ها میتواند سختی بیشتری داشته باشد و کم برای شما ترسناک باشد.
همچنین یکی از مهم ترین مراحل آن ارسال و جا به جایی اسباب و وسیله ها به روشی امن است که آسیبی به آن ها وارد نشود.
اما کدام شرکت باربری میتواند فرایند اسباب کشی تهران به شهرستان رابرای شما راحت کند و قابل اعتماد هم باشد؟

شرکت باربری فدک بار به لطف شما عزیزان توانسته است سال ها در زمینه اسباب کشی خدمت رسانی کند و رضایت مشتریان را کامل جلب کند.
 


مراحل اسباب کشی از تهران به شهرستان

1- در ابتدا برای دریافت مشاوره و راهنمایی با شرکت فدک بار تماس بگیرید و وضعیت خود شامل مکان کنونی، شهر مقصد و میزان وسایل خود را توضیح دهید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که تصمیمی بگیرید از چه نوع ماشینی برای جا به جایی استفاده کنید و هزینه اسباب کشی را برای شما حساب کنند.


2- بعد از هماهنگی برای جا به جایی کارکنان فدک بار در روز اسباب کشی با ماشین مورد نظر و تعداد کارگر مناسب برای وسایل شما به مکان مورد نظرتان می آیند و تمامی وسایل را با بهترین تجهیزات مانند جعبه های چند لایه مستحکم و نایلون های حبابی بسته بندی میکنند و داخل ماشین به صورتی که در طی مسیر طولانی که تا مقصد است آسیبی به آن ها  وارد نشوند میچینند.


3- سپس وسایل خود را در مقصد مورد نظر تحویل میگیرید و حتی چیدمان منزل جدید خود را میتوانید به تیم حرفه ای فدک بار بسپارید تا نطابق سلیقه شما تمامی وسایل در جا خود قرار بگیرند. 
تمامی این مراحل با نظارت و هماهنگی با شما صورت میگیرید زیرا هدف فدک بار آسان کردن مراحل جا به جایی و اسباب کشی از تهران به شهرستان برای راحتی شما میباشد.


تیم فدک بار با داشتن سال های متوالی تجربه در زمینه اسباب کشی، بسته بندی و جلب رضایت مشتری توانسته کارنامه ی درخشانی برای خود رقم بزند تا به معیارهای شما نزدیک شود و تمامی نیاز های شما را در اسباب کشی تهران به شهرستان رفع کند و لازم به ذکر است که فدک بار هیچگونه محدودیتی برای جا به جایی اسباب به هیچگونه شهری ندارد.

 

هزینه باربری تهران به شهرستان 
هزینه جا به جایی تهران به شهرستان بستگی به ماشین مورد نیاز شما، حجم بار شما، تعداد کارگر مورد نیاز، مقدار وسایل و اقلامی که برای بسته بندی استفاده میشود و مسافتی که باید طی شود دارد که برای محاسبه قیمتجا به جایی میتوانید با مشاورین فدک بار تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

فدک بار با داشتن مشاوره شبانه روزی، خدمات بسته بندی، بازدید و بیمه رایگان و کادر مجرب و حتی چیدمان منزل جدید شما و انجام تمامی این خدمات طبق خواسته شما و با بالاترین کیفیت فرایند اسباب کشی تهران به شهرستان را برای شما تا حد ممکن آسان میکند.
پس اگر قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان را دارید اصلا نگران نباشید و بدانیدتنها کاری که لازک است انجام بدهید تماس با باربری فدک بار است و پس از آن فقط بر روی انجام کارها نظارت کنید و در کوتاه ترین زمان به آسان ترین شیوه ممکن از منزل جدید خود لذت ببرید.
فدک بار همواره با شماست.

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد