Loading ...
close

باربری تهران به شهرستان

logo
باربری تهران به شهرستان

 

  تماس فقط با 1770 (بدون نیاز به کد)

 

اتوبار فدک بار

 

فدک بار با بیش از 20سال سابقه و تجربه در زمینه باربری و حمل بار، اسباب‌کشی، خدمات بسته‌بندی و پشتیبانی 24 ساعته بار شما را از تهران به به تمامی نقاط کشور و شهرستانها  به آسانی و با کمترین قیمت حمل می کند  . تمام تلاش فدک بار بر آن است که تجربه‌ای متفاوت و خوشایند از فرایند ارسال و  حمل بار را برای شما فراهم کند.

 

باربری  از تهران به شهرستان

تجربه حمل بار امن و سریعتر با فدک بار

 

  ثبت سفارش آسان و سریع با پنل هوشمند

 

  تیم حمل بار کار آزموده و با تجربه، کامیون های جادار و جدید

 

  تیم پشتیبانی فدک بار در تمام مراحل و تمام ساعات و روزهای هفته همراه شماست

 

  بار و اثاثیه خود را به همه نقاط کشور به آسانی و با خیال راحت ارسال کنید 

 

 

ثبت سفارش تلفنی سریع

 

 

باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان به روش های مختلفی انجام میشود بعضی از افراد قصد جا به جایی به شهرستان دارند و بعضی از افراد تنها محموله های خود را از تهران به شهرستان ها ارسال میکنند.
در تمامی این موارد یکی از بهترین و ساده ترین روش ها استفاده از شرکت های باربری معتبر و با تجربه است. شرکت باربری و اتوبار فدک بار سال ها در زمینه باربری در تهران یا تهران به شهرستان فعالیت دارد و با داشتن تیم حرفه و آموزش دیده توانسته رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند.

 

شاید برای شما مفید باشد: باربری به اصفهان

کامیون از تهران به شهرستان

باربری بین شهری با توجه به حجم وسایل و اثاثیه توسط کامیون، خاور و وانت انجام میشود که به حجم وسایل و خواسته مشتری نوع وسیله انتخاب میشود. اگر قصد اسباب کشی دارید میتوانید از خاور و برای وسایل و کالاهای سنگین و یا وسایلی که حجم زیادی دارند میتوانید از کامیون استفاده کنید. اگر وسایلتان زیاد است یا حجم زیادی میگیرد یا حتی وسایل ارزشمندی دارید که نیاز به بیمه دارند باربری فدک بار با داشتن انواع تجهیزات و ماشین های متنوع و بیمه بارنامه رایگان تمامی نگرانی هایشما را از بین میبرد. 

 

باربری بین شهری و حمل بار شهرهای مختلف

برای حمل بار و یا هرنوع اسباب کشی اداری، منزل، حمل گاوصندوق، بارهای سبک و سنگین، ارزشمند و شکستنی میتوانید از فدک بار کمک بگیرید که با لوازم با کیفیت تمامی وسایل شما را به درستی بسته بندی میکند.

 

برای دیدن تعرفه لوازم بسته بندی کلیک کنید

باربری ارزان تهران به شهرستان

باربری فدک برای راحتی و جلب رضایت کاملا شما عزیزان در کنار ارائه با کیفیت ترین خدمات، قیمت های خود را تا حد ممکن ارزان نگه میدارد زیرا بیشتر افراد دغدغه قیمت های بالای باربری های تهران به شهرستان را دارند و ما سعی میکنیم در فدک بار تا حد ممکن از دغدغه های شما کم کنیم. برای اطلاع از نرخ باربری تهران به شهرستان با شماره1770 بدون نیاز به پیش شماره تماس بگیرید.
در باربری فدک بار هزینه و قیمت ارزان حمل بار  و باربری به شهرستان موجب کاهش کیفیت نمیباشد چرا که برای ما رضایت مشتری یعنی آغاز همکاری جدید و معرفی ما به دیگران برای خدمات باربری ارزان به شهرستان و خدمات ارزان بین شهری می باشد.
همچنین اتوبار فدک برای وسایل شما بیمه نامه رایگان در نظر میگیرد تا نگرانی های شما را کم کند و خیالتان را از امنیت محموله تان راحت کند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بیمه رایگان فدک بار کلیک کنید.

بسته بندی بار تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان با توجه به مسافت طولانی که طی میشود نیاز به بسته بندی بسیار مناسب و مخصوص هر وسیله دارد تا به هیچکدام آسیبی وارد نشود.
تیم فدک بار آموزش های مخصوصی برای بسته بندی انواع وسیله دیده اند و تجربه بسیاری دز این زمینه دارند که باعث میشود هر وسیله را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند.

 

شاید برای شما مفید باشد: باربری به شمال

ارسال بار از تهران به شهرستان های مجاور

یکی دیگر از شرایظی که در آن از باربری تهران به شهرستان میتوان استفاده کرد خرید از تهران می باشد.
به این صورت که شما در شهرستان زندگی میکنید و قصد خریدهای عمده و بزرگ مانند جهیزیه، لوازم خانه، وسایل مغازهو ساختمانی، لاستیک و هر نوع وسیله ای باحجم زیاد از تهران و ارسال آن به شهرستان را دارید.
در این شرایط باربری تهران به شهرستان فدک بار در سریع ترین زمان ممکن محموله شما را به دستتان میرساند.

 

شیوه های باربری از تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان از طریق وانت، کامیون و خاور امکان پذیر است ولی حمل بار با استفاده از وانت و خاور بسیار متداول تر است. 
برای کالاهایی با حجم زیاد و در مقیاس خیلی بزرگ می توانید از کامیون های بزرگ و اگر بارتان کم است می توانید از وانت استفاده کنید.
تمامی وسایل نقلیه فدک بار مجهز و دارای کابین و پوشش سقف می باشند که در روزهای بارانی، بارهای مشتریان از تهران به شهرستان سالم به مقصد برسد. همچنین این کامیون ها دارای تجهیزات بسته بندی نیز هستند. بدین معنی که بارهای شما را بسته بندی کرده و از آسیب دیدگی در امان نگه می دارند.

 

شاید برای شما مفید باشد: قیمت باربری تهران به شهرستان

مزایای فدک بار برای باربری تهران به شهرستان

یکی از مزایای باربری تهران به شهرستان این است که کالاها و بارهای شما بیمه می شوند و شما می توانید بار خود را با خیال راحت به مقصد برسانید. بدین معنی که اگر در حین راه، تصادفی اتفاق افتاد و یا بار شما آسیب دید، بیمه خسارت بار شما را پرداخت می کند.
اتوبار فدک بیمه وسایل شما را به صورت رایگان انجام میدهد تا بتوانید در هزینه های باربری تهران به شهرستان خود صرفه جویی کنید.

 

بهترین باربری تهران به شهرستان

بهترین باربری تهران به شهرستان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
داشتن تیم و ابزار مجهز مهم ترین نقطه قوت یک باربری است که بر روی نتیجه کار بیشترین تاثیر را میگذارد.
کارکنان باربری فدک بار همگی دارای معیار هایی مانند سلامت روان، خوش رویی، داشتن تجربه کافی، وظیفه شناسی و وقت شناسی هستند و آداب معاشرت مناسب با مشتری را میدانند.
تجهیزات و ماشین های فدک بار همگی از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار هستند تا در مسافت های طولانی و حمل وزن زیاد مشکلی برای آن ها پیش نیاید و امنیت بارهای شما را تضمین کنند.
باربری فدک  بار به عنوان عضوی از انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل داخلی کشور به صورت سفت و سخت تمام ویژگی های ذکر شده را با نظارت سازمان کشوری رعایت کرده و توانسته است بیش از نود درصد مشتریان خود را از خدمات ارائه شده کاملاً راضی نگهدارد.
همچنین شرکت باربری مناسب دارای تعرفه های مشخص و مناسب برای اسباب کشی و حمل بار از تهران به شهرستان می باشد و که همان ابتدای کار ارائه می دهد.
برخی از شرکت های باربری در انتهای کار هزینه ای را به شما میگویند که با نرخی که ابتدای کار به شما گفته شده است زمین تا آسمان تفاوت دارد و باعث درگیری و اعصاب خردی میشود.

 

شاید برای شما مفید باشد: کارگر اسباب کشی

نرخ اسباب کشی تهران به شهرستان

زمان یک اسباب کشی معمولی 3 ساعت در نظر گرفته میشود. این زمان فقط برای انتقال وسایل به داخل ماشین و خالی کردن آن ها در نظر گرفته شده است و قیمت خدمات بسته بندی و مسافتی که برای تهران به شهرستان جدا حساب میشود.  بنابراین اگر اسباب کشی ما به دلایل زیاد بودن طبقات یا حجم وسایل بیشتر از 3 ساعت زمان ببرد باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
بسته بندی اثاثیه برای ارسال از تهران به شهرستان با توجه به زمان اسباب کشی و لوازم مصرفی توسط شرکت باربری از قبل هماهنگ میشود. قیمت خدمات بسته بندی  پس از مشاهده وسایل و لوازم مشخص میشود. از چه طبقه ای به چه طبقه ای طبیعتا هر چه به همکف نزدیکتر باشید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. زمان کمتر و انرژی کمتر برابر است با هزینه کمتر و بر عکس.

 

مواردی که در تخمین قیمت باربری تهران به شهرستان تاثیر گذار هستند:
تعداد طبقات و وجود آسانسور یا بالعکس
مسیر طی شده توسط کارگران در صورتی که امکان پارک کردن ماشین جلوب منزل نیست
زمان اسباب کشی
ترافیک و افزایش زمان اسباب کشی و چیدمان و یا اسباب کشی

باربری فدک بار با تلاش های فراوان و افزایش کیفیت کاری خود در طی سال ها کسب تجربه یکی از بهترین گزینه ها برای باربری تهران به شهرستان میباشد که تمامی خدمات بیمه، بسته بندی، جا به جایی و چیدمان را با بهترین قیمت برای شما انجام میدهد.
 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد