Loading ...
close

قیمت حمل بار به شهرستان

logo
قیمت حمل بار به شهرستان

 

قیمت باربری به شهرستان

اتوبار فدک با داشتن تیم حرفه ای و متخصص و بهترین تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای حمل بار به شهرستان میباشد.
قیمت های حمل بار به شهرستان با توجه به عوامل مختلفی که توسط اتحادیه باربری کشور تعیین شده است و سرویسی که به مشتری ارائه داده میشود متغیر میباشد.
عواملی که در قیمت حمل بار به شهرستان تاثیر دارند:
مسافت طی شده توسط باربری
نوع و حجم بار
تعداد کارگر مورد نیاز
نوع ماشین مورد نیاز (وانت، کامیون، خاور و ...)
صدور بارنامه برای حمل بار
استفاده از خدمات ویژه مانند بسته بندی و چیدمان اثاثیه
برای آگاهی از قیمت به روز حمل بار به شهرستان با شماره 1770 بدون نیاز به پیش شماره تماس بگیرید تا مشاوران اتوبار فدک شما را راهنمایی کنند.
اتوبار فدک تمامی خدمات مربوط به حمل بار به شهرستان را به کمترین قیمت پایه به صورت شبانه روزی انجام میدهد.

 

شاید برای شما مفید باشد: باربری به شهرستان

تعرفه باربری بین شهری

منظور از حمل باربری بین شهری انتقال بار از یک شهر به شهر دیگر است که شامل اثاثیه منزل و اداره تا دستگاه های صنعتی و پزشکی و ... میشود. 
تعرفه باربری بین شهری به دلیل نوسانات مدام در حال تغییر است با این حال اتوبار فدک بار سعی میکند قیمتی کاملا منصفانه را در اختیار شما قرار دهد.
برای آگاهی از تعرفه باربری بین شهری اتوبار فدک میتوانید با شماره 1770 بدون پیش شماره تماس بگیرید تا مشاوران ما با توجه به شرایط بار شما مانند حجم، شهر مقصد، ارزش کالا و ... هزینه باربری بین شهری را برای شما تخمین بزنند.

 

شاید برای شما مفید باشد: باربری تهران به شهرستان

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری

شرکت های اتوبار معمولا روش های مختلفی برای نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری دارند که بستگی به خدماتی که به شما ارائه میدهند دارند.
برای مثال بعضی از اتوبار ها از ماشین های گران قیمتی استفاده میکنند که تجهیزات و امنیت بیشتری دارند و طبیعتا هزینه بیشتری برای آن ها باید پرداخت شود.
فرمول محاسبه هزینه باربری بین شهری به این صورت است:
کرایه ماشین + تعداد کارگر x دستمزد کارگر + کرایه راننده + تعداد وسایل اضافه x (تعداد طبقات مبدا + تعداد طبقات مقصد) x نرخ حمل وسایل اضافه + فاصله درب منزل تا خودرو منهی 10 + هزینه بسته بندی + هزینه چیدمان

 

شاید برای شما مفید باشد:قیمت اسباب کشی وهزینه بسته بندی لوازم منزل

حمل بار به شهرستان

قطعا برای همه ما پیش آمده است که محموله ای را بخواهیم به جای دیگری ارسال کنیم.
همیشه اعتماد سازی در امر حمل و نقل مسئله ای بسیار مهم میباشد زیرا محموله ای با ارزش مشخصی را قرار است به دست شخص یا موسسه ای بسپارید تا بسلامت به مقصد برسد و  نیاز است مطمئن باشید که خسارتی به کالای شما وارد نمیشود و اگر وارد شد هزینه کاملا آن با توجه به ارزش کالا پوشش داده شود. 
اگر قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید بحث اعتماد سازی پر رنگ تر میشود و نیاز به شرکت اتوباری دارید که با توجه به رزومه ای که دارد کاملا قابل اعتماد باشد.
شرکت اتوبار فدک بار با داشتن کارنامه ای درخشان و جلب رضایت کامل مشتریان خود و سرویس دهی های بی نظیزش میتواند اعتماد کامل شما را جلب کند.
اتوبار فدک با داشتن انواع تجهیزات بسته بندی با کیفیت، کارگران آموزش دیده و حرفه ای و انواع ماشین های مجهز فرایند حمل بار به شهرستان را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام میدهد.

 

مراحل ارسال بار به شهرستان

تماس با شرکت باربری و دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه ارسال بار به شهرستان با توجه به مشخصات بار شما
بیمه رایگان محموله شما برای جلوگیری از پیش آمدن هرگونه خسارت احتمالی
(لازم به ذکر است در صورتی که محموله شما بسیار گران قیمت باشد، ممکن است مقداری از هزینه بیمه تحت عنوان مابه التفاوت بیمه از سوی شما باید پرداخت شود تا ارسالی امن داشته باشید.)
نگهداری بار شما در انبار شرکت باربری فدک بار تا زمان ارسال با بالاترین امنیت و مراقبت
انجام بارچینی، انبارداری، بسته بندی و بارگیری محموله به دست تیم متخصص، حرفه ای و با تجربه
تحویل محموله به مقصد 

شرکت باربری فدک بار با داشتن سال های متوالی تجربه و جلب رضایت کامل مراجعه کنندگان، تمامی مراحل ارسال بار یه شهرستان را به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام میدهد
خدمات شرکت اتوبار در زمینه حمل بار به شهرستان:
حمل بار به شهرستان با وانت
حمل بار به شهرستان با کامیون
حمل بار به شهرستان با خاور
حمل بار به شهرستان با بسته بندی
حمل بار به شهرستان شبانه روزی
اگر قصد حمل بار بین شهری دارید و نیاز دارید از قیمت حمل بار به شهرستان آگاه شوید اتوبار فدک بار به صورت شبانه روزی در خدمت شماست تا در این مسیر شما را یاری میکند.


 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد