Loading ...
close

انتقال یخچال به خانه جدید

logo
انتقال یخچال به خانه جدید

 

چطور یخچال را برای اسباب کشی به خانه جدید آماده کنیم

جابجایی مناسب یخچال شامل چند مرحله مقدماتی است که به شما کمک خواهد کرد بدون آسیب دیدن این وسیله بزرگ و سنگین آن را به خانه جدیدتان منتقل کنید. مراحلی که در ادامه آمده را بدقت انجام دهید تا یخچال شما برای اسباب کشی کاملاً آماده باشد.

قدم اول: مواد غذایی داخل یخچال را چند روز قبل از جابجایی خالی کنید.

قدم دوم: تصمیم بگیرید با مواد غذایی که از یخچال خارج کردید می خواهید چکار کنید. آنها را مصرف کنید، داخل سردکن نگه دارید، به کسی بدهید یا دور بیاندازید.

قدم سوم: یخچال را خاموش کنید و از برق بکشید. اگر یخچال شما دارای آبسرد کن یا یخساز است، لوله انتقال آب آن را نیز جدا کنید.

قدم چهارم: در یخچال را برای چندین ساعت باز گذاشته یا یخ های آن آب شود. زمان لازم برای یخ زدایی بستگی به دمای اتاق و اندازه یخی است که در فریزر جمع شده است. برای وقتی که زمان کافی ندارید، خیلی راحت می توانید برای آب کردن یخ ها از سشوار استفاده کنید.

قدم پنجم: آب حاصل از آب شدن یخ ها را داخل یک سطل جمع کنید و داخل سینک خالی کنید.

قدم ششم: تمام سطوح یخچال و فریزر را با اسفنج و ترکیبی از آب و جوش شیرین تمیز کرده و سپس با یک دستمال نرم داخل آن را خشک کنید.

قدم هفتم: تمام قطعات داخل یخچال را از آن خارج کنید. کشوها، قفسه ها، جا تخم مرغی و ... را بیرون آورده و در کارتون جداگانه بسته بندی کنید.

قدم هشتم: در یخچال را باز بگذارید تا از رشد کپک ها جلوگیری کنید. اگر بعد از خالی کردن یخچال و تمیز کردن آن بوی بدی از آن به مشامتان می رسد، برای از بین بردن بوی بد یه ظرف حاوی جوش شیرین را داخل یخچال قرار دهید.

یخچال را برای جابجایی بسته بندی کنیم.

3 قدم ساده برای بسته بندی یخچال:

قدم 1: در یخچال را ببندید و دورتادور آنرا با پتو بپیچید و با نوار یا طناب ببندید.

قدم 2: سیم برق یخچال را روی آن ببندید و با چسب نوار محکم به روی یخچال یا پشت آن بچسبانید. اینکار باعث می شود که شما یا کسان دیگری که به شما کمک می کنند سهواً موجب آسیب دیدن سیم برق نشوند. بخاطر بسپارید که امنیت اولویت شماست.

قدم 3: در یخچال را با چسب نواری یا طناب کاملاً محکم کنید تا هنگام جابجایی ناگهان باز نشود. در یخچال نیز همانند سیم برق از قسمت های آسیب پذیر به هنگام اسباب کشی هستند.

یخچال را چه زمانی بعد از جابجایی می توانیم روشن کنیم؟

هنگامیکه یخچال را در آشپزخانه جدید در جای مناسب قرار دادید، باید حداقل 3 ساعت صبر کنید و بعد آنرا به برق زده و روشن کنید. چرا که به محض اینکه یخچال شما در حالت طبیعی و جای درست خود قرار بگیرد، روغن کمپرسور آن شروع به سرازیر شدن به سمت خود کمپرسور می کند. و اگر بلافاصله یخچال را روشن کنید ممکن است روغن هنوز داخل لوله های خنک کننده باقی مانده باشد که این می تواند به وسیله برقی آسیب برساند.

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد