Loading ...
close

راهنمایی برای انتخاب بهترین باربری برای ارسال کالای شما

logo
راهنمایی برای انتخاب بهترین باربری برای ارسال کالای شما

وقتی نوبت به جابجایی و اسباب کشی می رسد، یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری شما انتخاب بهترین باربری برای انجام این کار است. انتخاب یک شرکت حمل و نقل برای دریافت خدمات باربری با کیفیت می توانید در جابجایی شما بسیار مهم باشد. چرا که همواره شرکت های باربری قابل اعتماد همواره در تلاش هستند تا خدماتی را ارائه دهند که نیازهای مشتریان خود را برآورده کند.

پارامترهای متعددی در زمینه انتخاب بهترین خدمات باربری دخیل است که شما باید برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود به آنها توجه کنید. بی شک بهره مندی از نیروی های زبده و کاربلد در کنار هزینه معقول می تواند تشویش ذهنی شما را به آرامش تبدیل کند. در حال حاضر، تعداد زیادی از شرکت های باربری در سطح تهران و شهرهای مختلف کشور فعال در حال فعالیت هستند. اما آنچه که برای جابجایی باید در نظر بگیرید نکات انتخاب باربری و نحوه ارائه خدمات توسط شرکت مورد نظر می باشد. 

شرکت حمل و نقل کالا چه کاری انجام می دهد؟


شرکت های باربری یا حمل و نقل اثاثیه در واقع مجموعه هایی هستند که خدمات مختلفی در زمینه اسباب کشی، جابجایی و بسته‌بندی کالا به مشتریان ارائه می دهد. افرادی که قصد دارند کالا یا اثاثیه منزل و شرکت خود را به مکان جدیدی منتقل کنند می توانند خدمات باربری این شرکت های بهره مند شوند.

شرکت های حمل و نقل کالا با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده طبق ساعت و روز تعیین شده در محل مورد نظر حاضر شده و تمام اثاثیه شما را بار خودرو می کنند. سپس اسباب و اثاثیه شما در مقصد تخلیه شده و به ساختمان مورد نظر شما منتقل می گردد.  عمدتا شرکت های حمل و نقل ممکن است برای انتقال و جابجایی اثاثیه شما  از اتومبیل های باری زیر استفاده نمایند.

 • کامیون ها
 • وانت یا نیسان
 • خاور
 • تریلر 18 چرخ

 هزینه های حمل و نقل اثاثیه توسط شرکت باربری چقدر است؟


یکی از مهم ترین نکات انتخاب باربری و استفاده خدمات این مجموعه های میزان هزینه دریافتی آنها در قبال جابجایی اثاثیه شما است. به عبارت بهتر  هزینه جابجایی  اثاثیه نسبت به سایر عوامل دیگر، مهمترین معیارهای باربری برای مقایسه شرکت های حمل و نقل اسباب و اثاثیه محسوب می شود. بنابراین در هنگام  انتخاب بهترین باربری باید به پارامترهای زیر توجه نمایید تا عوامل دخیل در هزینه اسباب کشی را به طور دقیق تعیین نمایید.

 • هزینه اجاره ساعتی خودروی باری
 • نحوه محاسبه مسافت و جابجایی اثاثیه بر اساس ساعت
 • هزینه های اضافی برای توقف بیشتر خودروی باری
 • تعداد کارگران حاضر در محل
 • تعداد طبقات ساختمان در مقصد و مبدا
 • فاصله راهرو ساختمان تا محل قراری گیری ماشین
 • هزینه های اضافی برای خدمات تخصصی همچون بسته بندی اثاثیه، انتقال وسایل سنگین یا حساس

 

انتخاب بهترین باربری

انتخاب باربری قابل اعتماد برای جابجایی اثاثیه عتقیقه یا گران قیمت می تواند یک چالش استرس زا برای شما باشد. به همین خاطر افراد غالبا از جابجایی خاطرات اضطراب آوری در ذهن دارند و اسباب کشی را یک پروسه سخت و طاقت فرسا توصیف می کنند.  

بنابراین شما باید با مجموعه ای از معیارهای باربری آشنا شوید تا در هنگام انتخاب یا مقایسه شرکت های مقایسه باربری به آنها تکیه کنید. در هنگام انتخاب بهترین باربری مهم‌ترین عواملی بر اساس نیازهای خودباید به آنها توجه نمایید شامل موارد زیر است.

· هزینه اسباب کشی

قیمت گذاری و تعیین هزینه اسباب کشی  یک عامل تعیین کننده در هنگام انتخاب خدمات باربری و شرکت های حمل و نقل اثاثیه است.  معمولاً اولین سؤالی که در هنگام تماس با شرکت های باربری پرسیده می شود مقدار هزینه تعیین شده برای جابجایی وسایل و نحوه محاسبه آن است. اگر مشتری حس کند که شرکت ارائه دهنده خدمات باربری هزینه بالایی نسبت به خدمات خود از وی طلب می کند بالافاصله از درخواست کمک خود منصرف خواهد شد.

· نوع خدمات ارائه شده


یکی از مهمترین سوالاتی که در هنگام اسباب کشی باید از خودتان بپرسید این است که شما به چه خدماتی نیاز دارد؟ برخی از شرکت حمل و نقل کالا علاوه بر جابجایی وسایل خدمات مختلفی در زمینه بسته‌بندی کالا به مشتریان خود  ارائه می دهند. اگر اثاثیه شما بسیار گران قیمت است یا از ضربه خودرن وسایل خود در هنگام جابجایی نکراه هستید باید به دنبال شرکتی بگردید که می تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند.

استفاده از خدمات مختلفی که توسط شرکت باربری در اختیار شما قرار می گیرد نه تنها کیفیت باربری افزایش می دهد؛ بلکه  در زمان و هزینه جابجایی شما صرفه جویی می نمایید.  

· اطمینان از امانت داری مجموعه

مجموعه ای که نسبت به حوزه شغلی خود متعهد است در ابعاد مختلف و حتی بخش های ریز کاری خود با دقت و ریز بینی عمل می کند. این خصیصه زمانی توجه شما را بیش از بیش به خود جلب خواهد نمود که تکنسین های در هنگام بسته‌بندی و حمل و نقل کالا تلاش خواهد نمود تا آسیبی به وسایل شما وارد نگردد. اگر اغلب اسباب و اثاثیه شما شکستنی است یا از قیمت بسیار بالایی برخوردار است اطمینان از امانت داری مجموعه می تواند یکی از اصلی ترین معیارهای باربری و جابجایی اثاثیه تلقی گردد.

· ظرفیت ماشین باری

در هنگام انتخاب بهترین باربری برای جابجایی وسایل استفاده از وسیله نقلیه متناسب با وسایل شما بسیار مهم است. اگر وسایل شما دارای ابعاد بزرگی هستند یا تعداد اقلامی که قصد دارید جابجا کنید بسیار زیاد است حتما باید از کامیون های باربری و حتی تریلر کانکس دار استفاده نمایید. اما چنانچه وسایل و اثاثیه شما چند تکه کوچ است می توانید آن ها را با یک نیسان نیز جابجا کنید. عدم توجه به این مقوله باعث می شود تا نه تنها هزینه و زمان شما تلف گردد؛ بلکه اسباب هایتان یا نصف نیمه بار زده می شود یا در هنگام جابجایی ضربه می خورد.  

· رعایت نکات ایمنی در جابجایی وسایل

امنیت برای شما در هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه با وسایل نقلیه چه معنایی دارد؟ آیا مخدوش یخچال، میز و... برای شما مخاطره انگیز و نارحت کننده است؟ اگر همه این موارد برای شما سوال است و می ترسید که در هنگام جابجایی اسباب و اثاثیه شما دچار آسیب شود، باید یکی از معیارهای باربری را رعایت نکات ایمنی در هنگام جابجایی وسایل مورد توجه شما قرار بگیرد.

· نوع محصول

نوع محصولی که ارسال می کنید عامل مهمی است که باید هنگام انتخاب شرکت حمل و نقل کالا به آن فکر کنید. هزینه حمل و نقل تا حد زیادی به نوع اثاثیه شما  بستگی دارد؛ چرا که حمل و نقل یا جابجایی اسباب سنگین، عتیقه یا شکستنی باید با ملزومات و ملاحظات خاصی صورت بگیرد.  اندازه و شکل بسته های شما می تواند بر انتخاب و بسته‌بندی کالا شما تأثیر بگذارد و حتی ممکن است شرکت های باربری هزینه بالاتری برای حمل و نقل این اسباب نیاز داشته باشند.


· شهرت اتوبار

برای انتخاب بهترین اتوبار می توانید به دنبال شرکت هایی بروید که شهرت بیشتری در منطقه دارند و غالبا افراد از کیفیت خدمات ارائه شده توسط آنان راضی هستند. عموما شرکت هایی که صاحب نام می باشند کیفیت خدمات و خوش نامی خود را فدای هزینه یا سود آوری مقطعی نخواهند کرد.

. حمل و نقل سازگار با محیط زیست


با توجه به اینکه امروزه کره زمین نیازمند توجه اقشار مردم برای پاک سازی آن از  انواع آلودگی ها و زباله است؛ بسیاری از مشتریان متقاضی خدماتی هستند که با محیط زیست بیشترین سازگاری را  داشته باشد. امروزه بزرگترین شرکت های حمل و نقل دنیا با استفاده از وسایل تجربه پذیر و خودرو های برقی راه حل های کارامدی برای جابجایی اثاثیه تعریف کرده اند که کمترین آسیب را به محیط زیست می زند.

برخی از شرکت‌های حمل‌ونقل کالا در ایران نیز در این راستا گام های موثری برداشته اند و به سهم خود نقش کوچکی برای حفظ سلامت محیط زیست ایفا کرده اند. استفاده از کامیون‌ها سالم و بدون دود زا، کارتن های سه لایه تجزیه پذیر و چند بار استفاده، استفاده از پلاستیک و نایلون های تجزیه پذیر بخشی از اقدامات سازگار با محیط زیست است.

پر کردن یک کانتینر  به طور کامل برای انتقال یکباره وسایل به مکان مورد نظر نه تنها می تواند هزینه حمل و نقل کالا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد؛ بلکه باعث می شود وسیله نقلیه سوخت کمتری مصرف نماید. در نتیجه دود و کربن دی اکسید کمتری وارد هوا می گردد.

. دنبال کردن یک استراتژی در هنگام حمل و نقل کالا


هنگامی که قصد دارید تا به مکان جدیدی منتقل شوید بهترین کار در کنار  مقایسه باربری و انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب دنبال کردن یم استراتژی منسجم است. تعیین یک استراتژی در هنگام جابجایی به شما کمک می کند تا در هزینه و زمان حمل و نقل کالا صرفه جویی کنید.

مقرون به صرفه ترین حمل و نقل ارائه شده توسط اغلب شرکت‌های حمل‌ونقل منطقه‌ای زمانی است که از یک برنامه منسجم استفاده می کنند. به همین خاطر این شرکت ها قیمت‌های پایین‌تری نسبت به شرکت‌های حمل‌ونقلی که محدوده وسیع‌تری را پوشش می‌دهندبرای جابجایی وسایل به شما پیشنهاد می کنند.

استفاده از کارگران کاربلد، تجهیزات مدرن و به روز برای جابه جایی اقلام بزرگ یا حجیم در کنار بهره مندی از تکنیک های منحصر به فرد باعث می شود تا کیفیت باربری به میزان قابل توجهی افزایش یابد. برای مثال چند تکنیک کاربردی در این بخش بیان شده تا بتوانید تدوین استراتژی برای حمل و نقل کالا را درک کنید.

 • در هنگام بار زدن اثاثیه بهتر است آن ها را به ترتیب از بزرگ به کوچک طبقه بندی کنید.
 • اگر اثاثیه شما قابلیت انفکاک و جدا شدن دارد بهتر است قطعات آنها را با دقت از هم باز کرده و سپس آنها را شماره گذاری نمایید.
 • بهتر است اجزایی جدا شده یک وسیله را در کنار هم قرار دهید و پیچ مهره ها را با چسب به آن بچسبانید.
 • قبل از هر کاری اندازه درهای ورودی و خروجی مبدا و مقصد را با دقت اندازه گیری کنید تا برای جابجایی وسایل بزرگ دچار مشکل نشوید.
 • اسباب شکستنی یا گران قیمت را در کیسه های حباب دار یا کاراتن های سه لایه بپیچید تا دچار آسیب و شکستگی نشوند.
 • بهتر است با چسب کارتن ها را بسته بندی کنید تا در هنگام جابجایی باز نشوند.
 • بر روی کارتن های نام یا نشانه ای درج کنید تا از محتوای کارتن اطلاع داشته باشید.
 • شوینده ها، محلول های اسیدی و اسباب خطرناک را در کنار وسایل حساس قرار ندهید.

نتیجه گیری

معیارهای زیادی برای انتخاب بهترین باربری برای حمل و نقل اثایه منزل وجود دارد که به شما کمک می کند تا در هنگام تصمصم گیری بتوانید راحت تر عمل کنید. اگر برای یافتن برتر شرکت های حمل و نقل اثاثیه دچار تردید هستید می توانید خدمات، بسته بندی و  کیفیت باربری چند شرکت مطرح و مشهور را با یکدیگر مقایسه کنید.

این کار به شما کمک می کند تا نه تنها با نزدیک ترین شرکت حمل و نقل کالا آشنا شوید؛ بلکه خیالتان در مورد جابجایی مناسب و ایمن وسایلتان آسوده گردد. بهترین بخش خدمات باربری این شرکت ها آن است که شما مجبور نیستید به تنهایی کار سنگین بسته بندی و جابجایی اثاثیه را انجام دهید.

چرا که امروزه شرکت های صاحب نام و معتبری همچون اتوبار فدک در محدوده وسیعی از مناطق تهران در حال فعالیت هستند که خدمات مختلفی نظیر جابجای، بسته بندی و تمیزکاری را با قیمتی به صرفه و متناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 

سوالات متداول

آیا امکان بسته بندی اثاثیه من توسط تکنسین های اتوبار فدک وجود دارد؟

تکنسین های آموزش دیده و با تجربه اتوبار فدک در هد محدوده ای از تهران که زندگی می کنید می توانند در محل مورد نظر شما حاضر شوند و کالاها یا اسباب و اثاثیه شما را به طور دقیق و ایمن بسته بندی نمایند. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود بلکه خیال شما را از سلامت وسایلتان در هنگام جابجایی آسوده می کند.  

راه های مختلف حمل و نقل کالاهای توسط اتوبار فدک چیست؟

استفاده از کامیون ، خاور و تریلرهای کابین دار توسط مجموعه باربری اتوبار فدک برای ارائه خدمات باربری با کیفیت بالا می تواند خیال شما را از سلامت اسباب و اثاثیه ارزشمند یا سنگین به طور کامل آسوده کند.  هنگام انتخاب بهترین باربری برای جابجایی اثاثیه خود حتما به ظرفیت وسیله نقلیه توجه کنید تا متحمل های هزینه های هنگفت و سنگین نشوید.

آیا شرکت های باربری از بیمه های حمایتی استفاده می کنند؟

اگر در حال مقایسه باربری و شرکت های ارائه دهنده خدمات جابجایی اسباب و اثاثیه هستید باید به این نکته توجه کنید که شرکت مورد نظر از بیمه های تحت پوشش استفاده می کند. بهره مندی از پوشش بیمه ای حمل و نقل کالا به شما کمک می کند تا در شرایطی که دچار سوانح نامترقبه شده اید بتوانید بخشی از خسارت خود را از بیمه دریافت کنید.

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد