Loading ...
close

اتوبارشمال تهران

logo
اتوبارشمال تهران

اتوبار فدک در زمینه حمل و نقل، بسته بندی، چیدمان اثاثیه منزل به عنوان پر سابقه ترین اتوبار در محدوده شمال تهران به شما کمک کند. اگر تصمیم گرفته اید که برای حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منزل خود از کادر حرفه ای و مجرب استفاده کنید باید در هنگام جابجایی و اسباب‌کشی‌ مجموعه ای را انتخاب نمایید که خدمات کاملی را در این زمینه به شما ارائه می دهند.

کادر مجرب و باتجربه اتوبار فدک در شمال تهران در ابتدای کار با جدا نمودن قطعات مبلمان و اثاثیه های دیگر به شما کمک می کنند تا اسباب محل کار و خانه خود را بدون کوچکترین آسیب دیدگی منتقل نمایید. بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که اثاثیه برای جابجایی به بهترین شکل آماده شده و  در حین انجام کار از دچار آسیب و صدمه نخواهد شد.

مهم ترین عوامل در هنگام اسباب کشی 

بنابر اسباب و اثاثیه و برخی از پارامترها می توان هزینه اتوبار شمال تهران و باربری شمیرانات به طور دقیق تعیین نمود. این کار به شما کمک می کند تا علاوه بر تعیین مدت زمان لازم برای جداسازی، آماده سازی و انتقال اثاثیه خود بتوانید  آنچه را که قبل از حرکت و جابجایی نیاز دارید را به طور کامل آماده کنید. . برای مثال، در اثاثیه شما نتوان تخت‌ها را از هم جدا کرد، اما اجزای مختلف میز اداری، کنسول، مبلمان به راحتی از هم جدا شده و بسته بندی می شوند.

· یک فهرست از تمام اثاثیه تهیه کنید

از تمام وسایل و اثاثیه ای که قرار است آن را توسط باربری شمال تهران به محل جدید جابجا کنید یک فهرست دقیق تهیه نمایید. این کار به شما کمک می کند تا از تعداد اقلام شکننده یا حساس اطلاع داشته باشید و در مورد نحوه جابجایی آنها تصمیمات بهتری بگیرید. همچنین تنظیم این فهرست به شما کمک می کند تا بدانید چه مبلمانی را باید زودتر بسته بندی کند و چه چیزی باید تا زمان انتقال نیاز دارید که نباید زودتر بسته بندی شود.

· اندازه درها و راهروها

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت اتوبار و باربری شمال تهران اندازه درهای ورودی و راهرو های محل مورد نظر است. چرا که جابجایی و حمل و نقل اسباب توسط اتوبار شمیرانات در محل های با عرض کم و طول بیشتر بسیار سخت و زمان بر می باشد.

به همین خاطر قبل از اقدام به جابجایی مبلمان از خانه قدیمی خودبهتر است تمام درها، راهروها، آسانسورها یا راه پله ها اندازه گیری کنید. چرا که گاهی اوقات شما حتی می‌توانید مبلمان را بدون جدا کردن آنها جابه‌جا کنید، اما برای قطعات بزرگ، مانند مبل‌ها یا کاناپه‌ها شاید لازم باشد درهای خانه جدید را از چارچوب جدا کنید.

· استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب

ابزارهایی را که برای جدا کردن پایه ها، میزها، درها یا قاب ها نیاز دارید باید به درستی و با دقت بالا انتخاب شوند. استفاده از کیسه های سلفون، پلاستیک های بزرگ و صفحات پلاستیکی حباب دار به شما کمک می کند تا وسایل ارزشمند و گران قیمت خود را از صدمات نامترقبه جابجایی حفظ کنید.

 به همراه داشتن یک ماژیک یا خودکار در حین بسته بندی یا جابجایی وسایل  به شما کمک می کند تا میزها یا هر قطعه ای که ارزشمند و شکننده را به خوبی علامت گذاری نمایید. در نتیجه کادر حرفه ای خدمات بسته بندی در شمال تهران برای انتقال مطمئن تر و ایمن تر این اثاثیه از  پتوهای و نوار بسته بندی برای محافظت از این وسایل استفاده می کنند.

· جدا سازی قطعات را از قبل انجام دهید

جدا سازی قطعات اثاثیه های مختلف همچون مبلمان، میزها ، تخت یا کنسول مدت زمان بیشتری را طلب می کند. بنابراین جداسازی و  آماده این وسایل را  بهتر است در حالی انجام دهید که پرانرژی هستید و از زمان کافی برای تخلیه منزل یا دفترکار برخوردار می باشید.

بهتر است اجزای مختلف اثاثیه متعدد خود را که قابلیت جدا شدن دارند،  به ویژه پایه های میز، رویه های شیشه ای، قفسه ها یا قاب های تخت را با دقت از هم دیگر باز کرده و درون کیسه های سلفون یا کارتن های سه لایه بپیچید. به یاد داشته باشید هر بار که یک تکه را جدا می کنید حتما  مهره ها، پیچ ها و واشرها را در کیسه پلاستیکی بریزید و آنرا  در قسمت بیرونی قطعه بچسبانید؛ سپس بر روی آن بنویسید که متعلق به کدام قطعه است و چه ابزارهایی برای مونتاژ مجدد وسیه مورد نظر لازم است.

· استفاده از تکنیک های مختلف برای بسته بندی و انتقال حرفه ای اسباب

در هنگام جابجایی اثاثیه منزل به راحتی ممکن است قسمت های مختلف اثاثیه شما دچار خش خوردگی، رنگ پریدگی یا  آسیب دیدگی شود.  بنابراین کمک گرفتن از یک مجموعه معتبر و حرفه ای در زمینه  اسباب کشی می تواند از وقوع این حوادث جلوگیری کند. کادر آموزش دیده اتوبار فدک که قطعات بزرگ مبلمان را بدون آسیب دیدگی می توانند آنها را به خانه یا محل کار جدید شما منتقل کنند. همچنین آنها می دانند که چگونه مبلمان شما را به دقت جدا کرده و در صورت لزوم دوباره قطعات آن را سرهم کنند.

· باید در زمان صرفه جویی کنید و به سرعت در خانه جدید خود مستقر شوید

هیچ چیز بدتر از استرس و خستگی بعد از اسباب کشی نیست به طوری که  می تواند پروسه انتقال را کند نموده و موجب اتلاف وقت شما گردد. اتوبار شمال تهران می تواند به شما کمک کند تا به سرعت در خانه جدید خود مستقر شوید و بدون استرس از زندگی جدید خود لذت ببرید. چرا که مشتریانی که برای جابجایی اسباب خود افراد متخصص را استخدام می کنند در حقیقت بر روی زمان خود سرمایه گذاری کرده و موجب صرفه جویی در وقت می شوند.  

مزایای بهره مندی از اتوبار فدک

اتوبار فدک یک شرکت حمل و نقل و اتوبار در شمال تهران برای کمک به  بارگیری و تخلیه وسایل شما است که می تواند مزایای زیادی در هنگام اسباب کشی برای شما به ارمغان آورد.

 • تکنسین ها و پرسنل مجموعه اتوبار فدک بسیار سریع و کارآمد و به صورت حرفه ای جابجایی وسایل سنگین را انجام می دهند.
 • این شرکت باربری شمیرانات برای  حمل و نقل اثاثیه شما از  خدمات پوششی  بیمه استفاده می کند تا در صورت وقوع اتفاقات غیر مترقبه و آسیب دیدن وسایل شما بتواند خسارت وارد شده را به بهترین شکل جبران نماید.
 • پرسنل و افراد حرفه ای اتوبار فدک در حوزه اسباب کشی منزل و دفتر کار تجربه زیادی دارند و می دانند که در موقعیت های مختلف جابجایی اثاثیه مختلف را چگونه مدیریت کنند.
 • بهره مندی از کادر متخصص اتوبار در شمال تهران می تواند استرس زیاد ناشی از جابجایی در وجود شما کم کند.
 • با کمک گرفتن از اتوبار در محدوده شمال تهران دیگر لازم نیست نگران جابجایی اثاثیه سنگین خود باشید و یا اینکه از دوستان و خانواده برای انجام این کار کمک بخواهید.

 چه خدماتی توسط اتوبار فدک ارائه می شود؟

اتوبار فدک یک مجموعه معتبر و حرفه ای است که در طی چندین دهه فعالیت در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل توانسته خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهد. از جمله خدماتی که توسط این اتوبار در در محدوده شمال تهران، تجریش، شمیرانات و... ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود.

· خدمات بسته بندی:

این اتوبار شمال تهران با بهره گیری از کادر مجرب و باتجربه می تواند اسباب و اثاثیه خانه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کند. اگر زمان کافی ندارید یا نمیدانید که چگونه باید وسایل خود را به درستی بسته بندی کنید تا در هنگام جابجایی دچار آسیب نشود؛ کمک گرفتن از کادر اتوبار فدک می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

· جابجایی وسایل:

امروزه افراد و شرکت های حمل و نقل محلی بزرگ و کوچک بسیاری در زمینه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه فعالیت می کنند. اما یک شرکت معتبر و صاحب تجربه می داند که برای حمل و نقل ایمن اسباب منزل یا دفتر کار باید از تجهیزات خاصی همچون  جعبه، نوار، پتوهای متحرک، بسته بندی کوچک و... استفاده نماید.

· حمل و نقل اقلام تخصصی یا حساس:

اگر قصد دارید تا برخی از تجهیزات و اقلام تخصصی مانند پیانو یا میز بیلیارد را از مکانی به فضای جدید منتقل کنید باید توصیه کنیم برای این کار حتما از یک مجموعه حرفه ای و پرسنل متخصص کمک بخواهید تا آنها با تجربه و تجهیزات لازم برای جابجایی ایمن این وسایل خیالتان را از آسوده نمایند.

· حمل و نقل اثاثیه سنگین یا شکننده و عتیقه:

 جابجایی وسایل سنگین، حجیم یا نامناسب می تواند برای افرادی که قصد دارند به محیط جدیدی نقل مکان کنند چالش برانگیز باشد.  اما کادر مجرب باربری شمیرانات می‌دانند که چگونه رفتار کنند تا وسایل شکننده، عتیقه، بسیار سنگین یا اشیای میراثی با ایمنی بالا و به آسانی نمایند.

 این اقلام نیاز به بسته بندی و جابجایی خاصی دارند تا در حین حمل و نقل آسیب نبینند یا دچار زدگی و فرو رفتگی نشوند.  بسیاری از افراد مهارت یا مواد لازم برای بسته بندی مناسب این اقلام را ندارند؛ در نتیجه بهتر است از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه کمک بخواهند تا کار را به درستی انجام دهند.

چگونه از گم شدن قطعات مختلف پیشگیری کنیم؟

اسباب کشی یکی از شلوغ ترین کارهایی است که ممکن است در طی آن بسیاری از وسایل مهم و مورد نیاز گم شود. بنابراین برای پیشگیری از وقوع این احتمال کادر حرفه ای اتوبار فدک برای باربری در محدوده شمیرانات و شمال تهران از ترفند های زیر استفاده می کنند.

 • کیسه های کوچک شامل پیچ و مهرها  را به قسمت زیرین قطعات بزرگتر بچسبانید.
 • با یک چسب بزرگ اطمینان حاصل کنید که کیسه های پیچ و مهره ها را در یک قسمت از زیر قطعه محکم کنید.
 • اگر مبلمان شما دارای قطعات زیادی می باشد؛ بهتر است قسمت های مختلف آن را با علامت یا اعداد شماره گذاری کنید.
 • در صورت امکان، کتاب‌ راهنما و دستورالعمل مونتاژ را در قسمت زیرین محکم کنید.
 • بهتر است کوسن ها و بالش ها را در کیسه های زباله پلاستیکی شفاف قرار دهید و کیسه ها را خوب ببندید.
 • مطمئن شوید بسته بندی اثاثیه لکه پذیر و حساس هیچ سوراخی ندارد.
 • قطعات شکننده، چوبی یا قیمتی را با پتو یا کیسه های حباب دار بسته بندی کنید و آنها را با نوار یا طناب محکم کنید.
 • به خاطر داشته باشید که از چسب به طور مستقیم روی سطوح رنگ شده یا تمام شده استفاده نکنید.
 • قبل از جابجایی اثاثیه یا مبلمان را تمیز نکنید.
 • شما می خواهید همه چیز را پس از انتقال به خانه جدیدتان به طور کامل تمیز کنید تا به این ترتیب در هزینه های اضافی تمیز کردن اسباب و اثاثیه خود صرفه جویی کنید.
 • در هنگام بارگیری مبل ها یا کاناپه ها، لوازم خانگی، میزها، کمدها و صندوقچه ها باید ابتدا به پشت کامیون منتقل شوند.

کلام آخر

با اینکه جابجایی اصلا راحت نیست و یکی از کارهای پر استرس برای افراد مختلف محسوب می شود؛ اما اتوبار فدک در محدوده شمال تهران می تواند این کار را به تجربهای شیرین برای شما تبدیل کند. استفاده از کادر حرفه ای، تجهیزات مناسب و کامیون های جادار توسط این اتوبار شمیرانات می تواند خیالتان را در مورد جابجایی اسباب لوکس و ارزشمندتان آسوده کند.

استفاده از خدمات اسباب کشی اتوبار فدک در محدوده شمال تهران راه حل مناسبی برای افراد پرمشغله ای است که زمان یا انرژی لازم برای جابجایی اثاثیه خود را ندارند. در این حالت بهره مندی از پرسنل باتجربه باربری و اتوبار شمال تهران برای جابجایی مبلمان باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

بنابراین دیگر لازم نیست نگران اجاره تجهیزات، مرخصی گرفتن از کار یا درخواست از دوستان خود برای بسته بندی و حمل اسباب و اثاثیه خود باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرام بنشینید و در حالی که حرفه ای ها همه چیز را به خوبی مدیریت می کنند، از جابجایی خوبه به محل جدید لذت ببرید.

برای بهره مندی از خدمات جامع و کامل باربری تجریش و شمال تهران کافی است با شماره تلفن 1770 تماس بگیرید تا کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. یا فرم سفارش را پر نمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند.

ویدئو پیشنهادی فدک بار در زمینه بسته بندی را  تماشا کنید ...

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

اتوبار شمال تهران   ,   اتوبار غرب تهران   ,  اتوبار سعادت آباد   ,   اتوبار شهرک غرب   ,   اتوبار گیشا   ,   اتوبار پونک   ,  اتوبار شهران   ,  اتوبار جنت آباد   ,   اتوبار صادقیه  

اتوبار ستارخان   ,   اتوبار پاسداران   ,   اتوبار نیاوران   ,   اتوبار زعفرانیه   ,   اتوبار الهیه   ,   اتوبار ساقدوش   ,   اتوبار فدک بار

 

  در شمال تهران کدوم مناطق بیشتر فعالیت دارید؟

  پاسخ

  کلیه مناطق تهران رو تحت پوشش قرار دادیم

  پاسخ

  کلیه مناطق تهران رو تحت پوشش قرار دادیم

  پاسخ

  باربری آری از مشکلات، حمل بار اتوبار باربری ارزان شهرستان است.

  پاسخ
ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد