Loading ...
close

اتوبارغرب تهران

logo
اتوبارغرب تهران

 

 

 اتوبار در غرب تهران

 اسباب کشی و نقل مکان به خانه ای جدید، اداره، شرکت و یا به شهر دیگر علاوه بر جذابیت ها و هیجانی که دارد، می تواند بسیار نگران کننده، استرس زا و طاقت فرسا نیز باشد. پیدا کردن اتوباری  در غرب تهران که تجهیزات کامل داشته، رانندگان دقیق و کارگران مورد اعتماد و همچنین تخصص در بسته بندی مناسب وسایل داشته باشد، امری است که بخودی خود یک پروسه سخت می باشد.

 

اتوبار فدک در غرب تهران

بستن قرارداد با یک شرکت باربری و اتوبار در غرب تهران معتبر در زمان اسباب کشی مهمترین اقدامی است که باید صورت بگیرد. اتوبار فدک در طی دو دهه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری و ارائه هر نوع خدماتی در راستای امنیت و آرامش مشتری انجام داده و بخصوص حوزه فعالیت خود را در مناطق غرب تهران تهران بسیار گسترش داده است. اتوبار فدک تمامی مناطق غرب تهران را پوشش داده و اعتماد مشتریان خود نشان دهنده سابقه کار درخشان و امین بودن اتوبار فدک می باشد. اتوبار فدک همچنین متخصصان کارامد در خصوص بسته بندی لوازم و اسباب منزل در اختیار دارد و حمل و جابجایی وسایل سنگین و گاهی حتی بسیار گران قیمت خود مانند یخچال ساید، بوفه، پیانو، گاوصندوق و ... را می توانید با خیال کاملاً آسوده به اتوبار فدک بسپارید.

 

بهترین باربری اثاثیه منزل غرب تهران

 حمل و نقل در غرب تهران( اتوبار غرب تهران) مسئولیت بسیار سنگینی برای اتوبار فدک به همراه دارد چرا که این منطقه بقولی منطقه ای با مردمان محترم  بوده و انتظارات در این منطقه از اتوبارها بسیار بالا می باشد و اتوبار فدک مفتخر است تا بدین لحظه هیچ چیز بجز رضایتی همراه با مهربانی را از مشتریان خود دریافت ننموده است.


بسته بندی دقیق  فدک بار اتوبار غرب تهران

یکی از پیشنهاد های اتوبار فدک برای جلوگیری از آسیب سایل منزل هنگام اسباب کشی این است که بعد از بسته بندی دقیق و درست ( که می توانید از پرسنل باتجربه و حرفه ای اتوبار فدک برای انجام این کار نیز کمک بگیرید) از کارگران اتوبار فدک در خواست کنید تا بارزدن وسایل را از مبلمان و وسایل سنگین سالن پذیرایی و حال شروع کنند. دلیلش هم این است که هنگام خالی کردن اسباب، در آخرین مرحله می توانید فرش های پذیرایی را باز کرده و بخواهید تا وسایل آن را بچینند تا لااقل در بدو ورود به خانه جدید یک جایی برای استراحت خود داشته باشید!
شما می توانید برای اطلاع از خدمات، هزینه و روال انجام کار با متخصصان و مشاوران ما بصورت رایگان مشورت کرده و در نهایت تصمیم قطعی خود را بگیرید. برای این کار با شماره تلفن 1770 تماس گرفته و یا به قسمت تعرفه ها در وبسایت ما مراجعه کنید.


بیمه باربری و اتوبار غرب تهران

بیمه های مختلفی با انواع موضوعات تحت پوشش و میزان تامین خسارت در حوزه باربری وجود دارد که اتوبار فدک بار با احساس مسئولیت از تمامی موارد پیروی کرده وکلیه اسباب واثاثیه و وسایل را تحت پوشش قرار میدهد تا در صورت اتفاق ، جبران خسارت نماید.


پرسنل آموزش دیده باربری در اتوبار غرب تهران

یکی از مشخصهای خوب یک شرکت باربری و اتوبار به کار گیری کارگران کار آزموده و آموزش دیده است . تمامی پرسنل اتوبار فدک بار در طی مدت خدمت خود در آموزش دیدن هستند تا در جابجایی و نصب لوازم منزل شما را یاری کنند. 

 

قیمت اتوبار در غرب تهران

برای اطلاع از قیمت اسباب کشی و هزینه حمل اثاثیه و اتوبار در محدوده غرب تهران  اینجا کلیک کنید

باربری غرب تهران پونک

یکی ازمناطق غرب تهران که اتوبار درحال خدمت رسانی است محله پونک است . باتوجه به تراکم محله پونک و راه های ارتباطی این محله با دیگر مناطق شهر تهران اتوبار فدک بار سعی می کند تا سریع ترین راه برای حمل اثاثیه شما را در نظر بگیرید تا هزینه کمتری متحمل شوید.


باربری غرب تهران به شهرستانها

باربری و اتوبار از غرب تهران به شهرستانها یکی از خدماتی است که اتوبار فدک بار به همشهریان گرامی ارائه میدهد. منطقه  غرب تهران  بخاطر قرارگیری در نزدیکی بزرگراهها دسترسی خوبی نسبت به دیگر مناطق شهر تهران به شهرستانها  دارد . اتوبار فدک بار با امکان سنجی دقیق قبل از حمل اثاثیه و مقدار بار تمام تلاش خود را برای یک اسباب کشی مقرون به صرفه برای شما انجام می دهد.
 


چند توصیه و ایده برای اسباب کشی

اتوبار فدک درغرب تهران برای راحتی بیشتر شما هنگام اسباب کشی چند توصیه کاربردی را به شما عزیزان پیشنهاد می کند  تا بتوانید با خواندن آن ایده های خوبی برای اسباب کشی پیاده کنید.
چگونه قبل از اسباب کشی وسایل را طوری بسته بندی کنید تا باز کردن آنها راحت تر باشد
اولین کار که باید قبل از اسباب کشی انجام دهید برنامه ریزی برای آن است. البته اگر شما با اتوبار فدک قرارداد بسته باشید، دیگر نگرانی در این خصوص نخواهید داشت. اما با این حال باز هم زمانی برای بسته بندی نیاز دارید.  
برای اینکه باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل برای اسباب کشی برایتان راحت تر باشد این چند کار را حتماً انجام دهید.
قبل از اینکه شروع کنید به بسته بندی کردن از آنها عکس بگیرید و مواردی که حتماً باید از آنها عکس داشته باشید:

•    قفسه کتاب ها (یا کتابخانه)
•    قسمت پشت تلویزیون تان
•    کشوهای آشپزخانه
•    میز کار

از هر قسمتی از چیدمان خانه تان که عاشقش هستید عکس بگیرید تا در خانه جدید نیز آنها را همانگونه بچینید.
کارتن هایتان را با اعداد و رنگ های بخصوصی علامت گذارید کنید.
بعد از گرفتن عکس هر آنچه که برای بسته بندی نیاز دارید کنار هم بگذارید (کارتن ها، کاغذ، چسب، قیچی، ماژیک و...) و شروع بکار کنید.
سعی کنید در هر کارتن وسایل و لوازم یک اتاق را قرار دهید. این کار موقع باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل خیلی کمک تان می کند.
وسایل ضروری را دم دست بگذارید
شما می بایست جعبه ای تدارک ببینید تا وسایل ضروری برای روز اسباب کشی را داخل آن جای دهید. کافیست شب قبل از اسباب کشی را تصور کنید که در حال پاره کردن چسب کارتن ها هستید تا بتوانید شلوار خواب، مسواک و یا قرص هایتان را پیدا کنید. شبیه یک فاجعه بنظر می آید!
مواردی که باید درون "جعبه اسباب کشی" قرار گیرد:
•    یک دست لباس
•    قاشق و چنگال و بشقاب
•    لوازم بهداشتی و آرایشی
•    داروها
•    شارژر موبایل
روی این جعبه علامت بزنید و آنرا کنار خودتان نگهدارید.
بعد از انجام این کارهایی که شاید بنظرتان به اهمیت بیاید، متوجه خواهید شد که چقدر کمک تان کرده و شما را از سردرگرمی که مختص پروژه اسباب کشی است می رهاند.

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

باربری شهرک غرب تهران

باربری غرب تهران بلوار فردوس

 

اتوبار شمال تهران                                اتوبار سعادت آباد                             اتوبار گیشا                               اتوبار نیاوران 

               

                  اتوبار شرق تهران

 

 

  از سرویس شما راضی بودم

  پاسخ

  متشکر و خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

  پاسخ

  متشکر و خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم

  پاسخ
ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد