Loading ...
close

بسته بندی ظروف پخت و پز

logo
بسته بندی ظروف پخت و پز

 

 

روش بسته بندی ظروف پخت و پز در اسباب کشی

قابلمه ها و ماهیتابه ها معمولاً بخاطر شکل و مدل شان بسختی بسته بندی شده و فضای زیادی را اشغال می کنند. اگر خانه جدیدتان خیلی دور نیست می توانید آنها را در کیسه قرار دهید و در کیسه را ببندید. ولی اگر خانه ای که قصد اسباب کشی به آن را دارید در فاصله دوری قرار دارد، باید وسایل پخت و پزتان را داخل کارتن و جعبه بسته بندی کنید.

اگر قابلمه ها و ماهیتابه ها خیلی سنگین نیستند می توانید آنها را داخل یک کارتن بزرگ جمع آوری کنید. و اگر هم سنگین هستند در کارتن های کوچک آنها را بسته بندی کنید. برخلاف وسایل بلور و شکستنی، ظروف پخت و پز به روزنامه های زیاد برای محافظت نیاز ندارند، البته بغیر از در های آنها !

قابلمه ها را در بسته های 3 تایی داخل هم گذاشته و دورتادور آن را چسب نواری بزنید که جابجا نشوند. با ماهیتابه ها نیز همین کار را بکنید. درهای آنها را جداگانه بسته بندی کنید.

 فضای خالی بین قابلمه ها و کارتن را با حوله، دستمال آشپزخانه، اسکاچ ها، ابرها یا حتی لباس پر کنید.

البته این را هم در نظر داشته باشید که آن فضاهای خالی جای خیلی خوبی برای گذاشتن بسته آرد، حبوبات یا از این دست خوراکی ها می تواند باشد.

کارتن ها را چسب زده و اگر داخل آنها شکستنی است، روی کارتن کلمه "شکستنی" را بنویسید.

اگر هم مایلید قابلمه ها و ماهیتابه ها را داخل کیسه بگذارید، فقط کافیست گوشه های تیز آنها را چسب بزنید تا کیسه را پاره نکنند. بعد از اسباب کشی می توانید کیسه ها را تا کرده و دوباره مورد استفاده قرار دهید.

منبع: www.thespruce.com

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد