Loading ...
close

بهترین روش تمیز کردن مبلمان خانه

logo
بهترین روش تمیز کردن مبلمان خانه

 

بهترین روش تمیز کردن مبلمان خانه


تمیز نگه داشتن مبل ها نه تنها آنها را جذاب تر کرده بلکه طول عمر آنهاه را بسیار طولانی تر می کند. ولی تمیز نگه داشتن آنها یک اراده قوی می خواهد! ولی خیلی عذاب آور نیست. با این چند راه ساده ظاهری فوق العاده به مبلمان خود بدهید.
آنرا جارو برقی بکشید. آسان ترین راه برای اینکه مبل ها را تمیز نگه دارید، این است که مرتب آنها را جارو بکشید. دقت کنید که درز ها و شکاف هایی که روی مبل ها هستند را از قلم نیاندازید.
برچسب راهنمای آنرا بررسی کنید. اگر مبل های شما نیاز به تمیزکننده های حلال دارند، باید آنرا تهیه کرده و استفاده کنید. اگر نیاز به تمیزکننده های محلول در آب دارند شما به راحتی می توانید خودتان آنرا در خانه درست کنید.
در ادامه معنی علامت هایی که روی برچسب راهنما نوشته شده را به شما می گوئیم:
W : از مایع پاک کننده محلول در آب استفاده کنید.
S : با محصولات بدون آب مانند محلول خشک تمیزکننده تمیز کنید.  
WS : هم تمیز کننده محلول در آب و هم بدون آب  قابل استفاده می باشد.
X: باید  حرفه ای و تخصصی تمیز شوند. هنگام خرید مبل به این گزینه توجه زیادی بکنید.

خودتان در خانه با مایع ظرفشویی یک تمیز کننده محلول در آب بسازید. ظرف آبپاش را با آب پر کنید، چند قطره مایع ظرفشویی به آن اضافه کنید. یک فنجان سر پر سرکه سفید و یک سر انگشت جوش شیرین در این مخلوط بوهای نامطبوع را از بین می برد. این محلول را قبل از استفاده بخوبی تکان دهید.

محلول تمیز کننده را در نقطه ای خارج از دید امتحان کنید. یک اسنفنج را در محلول خیس کرده و به قسمتی از پشت مبل یا زیر آن که دور از نظر است بمالید. آنجا را با یک دستمال خشک کنید و بگذارید کاملاً خشک شود. اگر هرگونه تغییر رنگی رخ داد از مایع استفاده نکنید.  و بجای آن به محلول های صنعتی فکر کنید.

لکه ها را با اسفنج مرطوب کنید. از یک اسفنج برای مرطوب کردن مبل ها با محلول استفاده کرده و با یک دستمال آنرا خشک کنید. اجازه دهید مایع تمیزکننده برای چند دقیقه بماند تا تمام لکه ها و نقاط کثیف پاک شوند.

در آینده هر زمان لکه ای روی مبل بوجود آمد یا نوشیدنی روی آن ریخت به سرعت انرا پاک کنید. بهترین راه برای جلوگیری از تمیزکاری مفصل در آینده این است که وقتی نوشیدنی روی مبل ریخت یا لکه ای بوجود آمد، قبل از اینکه کامل جذب شود سریع عمل کنید.

 

منبع :www.wikihow.com

 

 آموزش شستن مبلمان چرم در منزل 


 

  والا من استفاده کردم تمام مبلهام لکه لکه شد

  پاسخ

  اگر دقت بفرمایید نوشته که ابتدا در یک گوشه که در دید نباشه امتحان کنید چون جنس پارچه های مبل ها باهم فرق دارند

  پاسخ

  اگر دقت بفرمایید نوشته که ابتدا در یک گوشه که در دید نباشه امتحان کنید چون جنس پارچه های مبل ها باهم فرق دارند

  پاسخ

  شما تو باربری تون ،شستشوی مبل تو منزل هم دارید ایا

  پاسخ

  از همون اول پارچه مبلیشو نانو انتخاب کنین از شستنشم راحت میشینو دیگه دنگ و فنگ نداره با یه دستمالم پاک میشه راااااحت

  پاسخ
ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد