Loading ...
close

6 قدم ساده برای رنگ کردن اتاق

logo
 6 قدم ساده برای رنگ کردن اتاق

 

6 قدم ساده برای رنک کردن خانه 

قدم اول:

دیوار ها را تمیز کنید.

با آب، کمی مایع ظرفشویی رقیق شده و یک اسفنج سلولزی گرد و غبار و کثیفی ها و لکه های روغن را پاک کنید. باقیمانده مایع ظرفشویی روی دیوارها را با آب تمیز پاک کنید.

قدم دوم:

قرنیز، پنجره و چهارچوب در را با چسب نواری کاغذی بپوشانید.

از چسب نواری کاغذی ای استفاده کنید که بتوان آنرا یک هفته جلوتر چسباند. چسب نواری را فوراً بعد از رنگ کردن دیوار جدا کنید، قبل از اینکه رنگ خشک شود، تا از کنده شدن رنگ دیوار به هنگام جدا کردن چسب جلوگیری کنید.

قدم سوم:

دیوارها را بتونه کاری کنید.

اینکه دیوارهایی که چندین بار رنگ شده اند دیگر نیازی به بتونه کاری ندارد، یک افسانه پیش پا افتاده است. در واقع بتونه ماری کمک می کند تا ظاهر نهایی دیوار یک دست باشد.

قدم چهارم:

جاهایی که با غلتک نمی توانید رنگ کنید از قلم مو استفاده کنید.

اطراف قرنیزها و گوشه های دیوار را که با غلتک رنگ نمی توان رنگ کرد را با قلم مو رنگ کنید.

قدم پنجم:

از تکنیک w استفاده کنید.

برای کارایی بیشتر از گوشه یک دیوار شروع کنید و با غلتک طرح یک w بزرگ را روی دیوار کشیده و سپس آنرا بدون برداشتن غلتک از دیوار پر کنید. این کار را در همه قسمت ها ادامه داده تا تمام دیوار رنگ شود. هر دیوار را یکباره رنگ کنید.

قدم ششم:

قرنیزها را رنگ کنید.

وقتیکه دیوارها کاملاً خشک شدند، لبه دیوار را که بالای قرنیز قرار گرفته را با چسب نواری کاغذی بپوشانید. قرنیزها، چهارچوب های در و پنجره را با قلم مو رنگ کنید.

 

منبع :www.realsimple.com

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد