Loading ...
close

نکات مهم برای انتقال ماشین ظرف شویی

logo
نکات مهم برای انتقال ماشین ظرف شویی

 

8 نکته و قدم برای انتقال ماشین ظرفشویی به خانه جدید

 

اسباب کشی به خانه جدید با توجه به تصمیم های مهمی که باید بگیرید، یک دوره زمانی پر استرس است. تصمیم در مورد اینکه چه چیز هایی را به همراه خود برده یا کدام ها را پشت سر باقی بگذارید و ماشین ظرفشویی یکی از وسایلی است که مطمئناً نمی خواهید آنرا بگذارید و بروید! بنابراین لازم است بهترین راه برای جابجا کردن آنرا بدانید.

قدم 1: آنرا از برق بکشید.

اولین کاری که باید انجام دهید درآوردن سیم برق ماشین ظرفشویی است. در حقیقت هر وسیله برقی ای را که می خواهید برای جابجایی آماده کنید، ابتدا باید آنرا خاموش کنید.

قدم 2: محفظه مخصوص ظرف را از آن خارج کنید.

در ماشین ظرفشویی را گشوده و پیچ هایی که محفظه را به دیواره ماشین وصل کرده را باز کنید. پیچ ها را داخل کیسه زیپ دار، در جای مطمئن بگذارید چون برای نصب مجدد به آنها نیاز خواهید داشت.

قدم 3: پایه های ماشین ظرفشویی را بالا بیاورید.

موضوع بعدی که باید بدانید این است که پایه های بیشتر ماشین های ظرفشویی قابل تنظیم است که کمک می کند تا ماشین روی زمین محکم باشد و حین کار کردن تکان نخورد. برای خارج کردن ماشین از جای خود باید 2 پایه جلویی را شل کرده تا آزاد شوند.

قدم 4: ماشین ظرفشویی را تا نیمه بیرون بکشید.

ماشین ظرفشویی معمولاً داخل کابینت آشپزخانه و اغلب کنار سینک جاسازی می شوند. با دقت ماشین را از کابینت جدا کنید. این کار را به آرامی  انجام دهید تا هیچ کدام از لوله های آب یا سیم برق آن آسیب نبینند. ماشین را تا جایی که بتوانید به لوله های آب و سیم برق پشت آن دسترسی داشته باشید، بیرون بکشید.

قدم 5: شیر فلکه آب را ببندید.

هنگامیکه مطمئن شدید سیم برق ماشین ظرفشویی را جدا کردید، شیر فلکه آب را ببندید تا راه ورود آب به داخل دستگاه را ببندید.

قدم 6: لوله های آب را بیرون بیاورید.

همه ماشین های ظرفشویی 2 لوله دارند، لوله ورودی آب و لوله خروجی. هر دوی آنها را جدا کنید. دقت کنید که موقع انجام اینکار ممکن است آب باقی مانده در لوله ها بیرون بریزد که می توانید با یک حوله آب آنها را بگیرید.

قدم 7: ماشین ظرفشویی را کاملاً بیرون بیاورید.

ماشین را با احتیاط از داخل کابینت بیرون بکشید. برای اینکه کفپوش ها آسیب نبینند می توانید روی زمین کارتون بیاندازید تا پایه های ماشین با زمین تماس نداشته باشند.

قدم 8: ماشین را با پتو بپوشانید.

به محض اینکه ماشین ظرفشویی را از جای خود بیرون آوردید، برای محافظت بیشتر از آنرا داخل یک پتوی ضخیم بپیچید. سپس آنرا با طناب محکم ببندید تا هنگام اسباب کشی باز نشود.

 

منبع :moving.tips/diy-tips

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد