Loading ...
close

خانه خود را در کمترین زمان خوشبو کنید

logo
خانه خود را در کمترین زمان خوشبو کنید

 

با این چند کار ساده بویی خوشایند و دلپذیر در خانه بوجود بیاورید


1- از محصولات عطری استفاده کنید. شمع ها، جا شمعی هایی که جای مخصوص ریختن اسانس دارند و خوشبو کننده های هوا می توانند رایحه ای خوشایند را در سراسر خانه شما پخش کنند.
2-عود را امتحان کنید. با اینکه بوی عود تند است ولی بسیار دلپذیر می باشد. عود ها با صدها رایحه مختلف در بازار موجود است.
3-در اتاق هایی که می خواهید بوی دلپذیر تری داشته باشند، شیشه هایی با روغن های معطر قرار دهید. آنها شیشه هایی هستند که با روغن های معطر پر می شوند. در این محصولات از نی بامبو استفاده می شود تا روغن معطر را جذب کرده و رایحه آنرا در هوا پخش کند.
4-در قسمت های مختلف خانه بوگیرهای معطر قرار دهید. این بوگیر ها برای کشو و کمد لباس ها نیز بسیار مناسب هستند و به لباس های شما بوی دلپذیری می دهند. سعی کنید بیشتر از رایحه استوخودوس یا دارچین استفاده کنید که بوی آنها طبیعی تر است.

5-کمی کلوچه درست کنید. برای اینکه در کمترین زمان یک رایحه دلپذیر بوجود بیاورید، می توانید از پودر کیک های آماده استفاده کنید. البته این ایده برای فصل تابستان که هوا گرم است در اولویت نیست! مواظب باشید کلوچه ها نسوزند که در اینصورت نتیجه معکوس می گیرید!
6-گیاه های معطر و ادویه جات را داخل آب روی اجاق گاز بجوشانید. آبی که در حال جوشیدن است، فضا را با بوی ادویه ها و گیاه های معطر پر خواهد کرد.


منبع :www.wikihow.com

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد