Loading ...
close

جلوگیری از دزدی در خانه جدید

logo
جلوگیری از دزدی در خانه جدید

 

 

چطوری از دزدی در خانه جدید جلوگیری کنیم

 

در این شرایط سخت اجتماعی، دزدی از خانه به یک مشکل جدی تبدیل شده است. اگر نمی خواهید خانه شما مورد سرقت قرار بگیرد، این کارهایی که در ادامه پیشنهاد می شود می تواند کمک زیادی به شما بکند.

پیشنهاد 1

سعی کنید اگر می توانید از سیستم ضدسرقت در خانه جدید استفاده کنید. با توجه به هدفی که دارید هزینه زیادی برایتان در بر نخواهد داشت و گزینه خوبی برای جلوگیری از سرقت منزل خواهد بود.

اگر نمی توانید یکی از آنها را خریداری کنید، علامت یا برچسب آن را جلوی در بگذارید. اینگونه دزدها فکر می کنند خانه شما مجهز به سیستم ضدسرقت است.

پیشنهاد 2

درها و پنجره ها را قفل کنید. درها و پنجره های باز راه بسیار ساده ای برای دزدی از خانه هستند. اگر در محیطی هستید که خیلی نا امن هست به فکر یک در ضد سرقت باشید.

پیشنهاد 3

هر نوع جعبه یا صندوقی که در خانه دارید نابود کنید. برخی ممکن است با دیدن این جعبه یا صندوق ها این فکر به ذهنشان خطور کند که چه چیز با ارزشی داخل آن است و درصدد دزدیدن آنها برایند.

پیشنهاد 4

هنگامی که در خانه نیستید یک چراغ را روشن بگذارید. اگر خانه ای خالی و تاریک بنظر برسد ممکن است بیشتر موردسرقت قرار بگیرد. اگر چراغ های شما تایمر دارند می توانید آنها را تنظیم کنید تا هنگام عصر روشن شوند.

پیشنهاد 5

تا می توانید اشیا با ارزش را از جلوی دید کنار بگذارید. سعی کنید پنجره طوری باشند که از بیرون به داخل خانه دید نداشته باشد. پرده های ضخیم آویخته و وقتی نیستید آنها را کاملاً بیاندازید.

پیشنهاد 6

کنار پنجره ها و دور تا دور دیوار خانه تان گیاهان تیغدار بکارید. با این کار دزد ها نمی توانند از روی آنها  عبور کرده و خود را به داخل برسانند. بوته های گل سرخ علاوه بر زیبایی که دارند، دارای تیغ های زیادی نیز هستند و می توانند گزینه خوبی باشند.

پیشنهاد 7

کلیدتان را داخل حیاط مخفی نکنید. هیچگاه کلید یدک تان را زیر پادری یا داخل گلدان نگذارید. دزد ها با یک جستجوی ساده می توانند آن را پیدا کنند. اگر مجبور هستید کلید یدک را جایی بگذارید، بهتر است آن را داخل حیاط همسایه تان مخفی کنید.

پیشنهاد 8

مراقب کارگر ها و افرادی که برای خدمات به منزل تان می آیند باشید. اگر شی با ارزشی دارید، آنرا از دیدرس آنها دور نگهدارید تا خدای ناکرده خیالات بد به سرشان نزند!

 

www.wikihow.com

 

مهمترین عوامل قیمت اتوبار ،هزینه ها و خدمات چیست ؟

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد