Loading ...
close

چگونه در کمترین زمان اسباب کشی کنیم

logo
چگونه در کمترین زمان اسباب کشی کنیم

 

چطوری در کمترین زمان اسباب کشی کنیم


قبل از شروع بسته بندی وسایل آماده شوید. وسایل مورد نیازتان را از جمله کارتون در اندازه های مختلف، جعبه، برچسب، چسب نواری کاغذی و ورقه های فوم را تهیه کرده و در دسترس بگذارید.
کمد ها و کشو ها را با همه محتویات آن رها کنید. با این کار شما در زمانی که برای خالی کردن آنها و بسته بندی کردن در جعبه ای دیگر لازم است، صرفه جویی می کنید. فقط مطمئن شوید که :
اسباب و وسایل برای بلند کردن و حمل کردن خیلی سنگین نباشند.
وسایل شکستنی داخل کمد یا کشو ها   نباشد.
وسایل داخل کشو با ورقه های فوم یا یونولیت محکم شده اند تا در زمان جابجایی تکان نخورند.
در کشوها و کمد ها محکم شده باشند. 

لباس ها را همانگونه که هستند بسته بندی کنید. اگر از چوب لباسی برای لباس ها استفاده می کردید، کافیست آنها را همانطور به همراه چوب لباسی داخل کارتون قرار دهید. 

کتاب ها را داخل چمدون های چرخ دار بگذارید. با این کار نه تنها در وقت صرفه جویی کرده اید، بلکه جابجا کردن آنها نیز بسیار راحت خواهد بود.

وسایل شبیه هم را با یکدیگر بسته بندی کنید و آنها را در یک جعبه بگذارید. بسته بندی کردن وسایل شبیه هم را می توان سریعتر و آسانتر در جعبه بسته بندی کرد.

برای وسایل کوچک و تزئینی از کیسه های زیپ دار استفاده کنید. جمع کردن وسایل ریز بسیار زمانبر است و بسته بندی آنها برای شمایی که عجله دارید بسیار مشکل خواهد بود. بهترین گزینه شما این است که آنها را در کیسه های زیپ دار ریخته و بعد آن کیسه ها را باهم در کارتون قرار داده تا از گم شدنشان جلوگیری کنید.

با برچسب آنها را علامت گذاری کنید. روی کارتون ها برچسب زده و روی آن مشخصات کارتون را بنویسید. راه دیگر این است که قبل از بستن کارتون از وسایل داخل آن عکس گرفته و آن عکس را پرینت بگیرید و روی کارتون بچسبانید.
خوب است که بخاطر داشته باشید که حتی فکر اینکه برای صرفه جویی در وقت روی کارتون ها برچسب نزنید را از ذهن تان بیرون کنید. چون با این کار به مشکلات خیلی زیادی مواجه خواهید شد.


منبع :www.mymovingreviews.com 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد