Loading ...
close

اتوبار درساقدوش

logo
اتوبار درساقدوش

اتوبار  در ساقدوش هروی

اتوبار فدک به عنوان یکی از مطمئن ترین اتوبارها در تهران مفتخر است تمامی مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش خود دارد و یکی از مناطق، خیابان ساقدوش و محله های اطراف آن می باشد. متاسفانه اتوبارهای بسیاری در سطح شهر تهران فعالیت می کنند ولی بسیاری از آنها نامعتبر بوده و خسارات جبران ناپذیری به وسایل شما می زنند و در بحث هزینه ها هم بقول حقوقدانان غش در معامله دارند! برای انتخاب اتوبار باید تمام دانش و حواس خود را متمرکز کرده تا برای انتخاب بهترین آنها سردرگم نشده و در آینده دچار پشیمانی نشوید.

 

اتوبار در ساقدوش تهران

اتوبار فدک با کارگرانی که از صفر تا صد اسباب کشی را آموزش دیده اند، تجربه ای متفاوت از اسباب کشی را به شما خواهد داد. اتوبار فدک علاوه بر خدمات بی نظیری که به شما ارائه می دهد، دارای قیمت ها و تعرفه های بسیار مناسبی نیز هست.

 

اتوبار در ساقدوش

بسته بندی و جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید ، پیانو ،بوفه و میز ناهارخوری و... جزو کارهایی است که نیاز به مهارت و تخصص زیاد میخواهد که تیم حرفه ای اتوبار فدک شما را از فکر و استرس اسباب کشی راحت می کنند. برای مشاوره و آگاهی از قیمت اتوبار در منطقه ساقدوش با ماتماس بگیرید.

 

 شماره اتوبار فدک بار  در محله ساقدوش

 شما می توانید از خدمات تخصصی و حرفه ای قبل و بعد از اسباب کشی اتوبار فدک در محله ساقدوش نیز استفاده کنید. برای اطلاع از خدمات کامل ما با شماره 1770 تماس گرفته و یا در بخش خدمات آنرا مطالعه کنید.


چند نکته برای جابجایی در محله ساقدوش

بسته بندی وسایل را از  دو سه هفته  از تاریخ  حمل اثاثیه شروع کنید .  معمولا کار بسته بندی  زمان بر است هر چقدر زودتر شروع کنید، بهتر است تا شب قبل از اسباب کشی کار بسته بندی تمام شده باشد.


1-    با یک برنامه ریزی ساده کار بسته بندی  براساس تعداد اتاق ها الویت بندی کنید . کار را از یک اتاق شروع کنید.
2-    قبل از شروع بسته بندی لوازم،  وسایل مورد نیاز را تهیه و خریداری کنید.
3-    لیست وسایل مورد نیاز :


    چسب نواری پهن بی رنگ برای کارتن ها
    چسب نواری کاغذی پهن برای بسته بندی اشیاء گران قیمت
    یونولیت توپی یا شنی مخصوص بسته بندی برای پوشش فضاهای خالی کارتن
    نایلون حباب دار برای اشیاء شکستنی
    سلفون برای بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
    ماژیک برای نوشتن روی کارتن ها

 

بر اساس مقدار و تعداد و اندازه وسایلی که قرار است بسته بندی بشود ، تعداد کارتن را تخمین بزنید . شاید سخت ترین کار همین باشد .ولی تقریبا:
 میشه  در نظر گرفت که  اگر منزل  شما حدود 210 الی 270 متر  است، احتمالاً 15 کارتن کوچک، 13 کارتن متوسط، 6 کارتن بزرگ و 3 کارتن خیلی بزرگ نیاز دارید.
و اگر منزل شما حدود 270 الی 370 متر است، 21 عدد کارتن کوچک، 19 عدد متوسط،10 عدد بزرگ و 6 عدد کارتن خیلی بزرگ تهیه کنید.
اگر متراژ منزل شما  بین 370 متر تا 550 متر است، 35 کارتن کوچک، 33 متوسط، 19 عدد بزرگ و 11 تا کارتن خیلی بزرگ نیاز دارید.
این ها اندازه استاندارد کارتن ها موجود در بازار هستند
کارتن های  باد محکم، سالم و بدون سوراخ باشند. از کارتن های جدید و دوجداره محکم استفاده کنید. روی کارتن نباید هیچگونه شکاف، پارگی باشد.

 

کارتن اسباب کشی

همه کارتن ها را  باید با چسب ببندید.
برای بسته بندی اشیاء سبک  از کارتن ها بزرگ استفاده کنید و کارتن های کوچک را برای وسایل و اشیاء سنگین بکار بگیرید. اگر یک کارتن بزرگ را با وسایل سنگین مثل کتاب پر کنید جابجا کردن آن خیلی سخت خواهد بود. کتاب ها، اجزاء کامپیوتر و ابزار کار را در کارتن کوچک و وسایل سبک مثل ملحفه ها، لباس ها و وسایل حیوانات خانگی تان را در کارتن بزرگ بسته بندی کنید.

 

بیمه باربری در محله ساقدوش

نکته مهمی که در اسباب کشی باید توجه مضاعف به آن شود بسته بندی ظروف و وسایل شکستنی است. چراکه شما بعد از تسویه حساب با اتوبار و حتی شاید تا هفته ها بعد آن را نگشوده و درنتیجه از آسیب ها و شکستگی های احتمالی آن بی اطلاع خواهید ماند. پس در مرحله اول نگذارید وزن آنها خیلی سنگین شود. هر کارتن نباید وزنی بیش از 11 الی 13 کیلوگرم داشته باشند. پرسنل اتوبار فدک با استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن و بروز و همچنین تجربه و مهارتی که طی سال های خدمت گذاری به شما عزیزان بدست آورده، وسایل شما را بسیار تخصصی بسته بندی می کند. می توانید از هزینه ها و تعرفه های قبل و بعد از اسباب کشی اتوبار فدک بصورت آنلاین اطلاع حاصل کنید.

 

رزرو آنلاین در محله ساقدوش

اتوبار فدک غیر از منطقه ساقدوش، مناطق دیگری را نیز تحت پوشش خود داشته و آماده ارائه خدمات در سراسر تهران می باشد.

 

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

 

اتوبار شمال تهران   ,   اتوبار غرب تهران   ,  اتوبار سعادت آباد   ,   اتوبار شهرک غرب   ,   اتوبار گیشا   ,   اتوبار پونک   ,  اتوبار شهران   ,  اتوبار جنت آباد   ,   اتوبار صادقیه  

 

اتوبار ستارخان   ,   اتوبار پاسداران   ,   اتوبار نیاوران   ,   اتوبار زعفرانیه   ,   اتوبار الهیه   ,   اتوبار ساقدوش   ,   اتوبار فدک بار

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد