Loading ...
close

اتوباردرپاسداران

logo
اتوباردرپاسداران

 

 

اتوبار محدوده پاسداران

 اتوبار فدک بار در منطقه پاسداران که یکی از مناطق شمال تهران می باشد، سابقه چشم گیری داشته و در سال های گذشته توانسته اعتماد افراد زیادی را در ارائه خدمات به خود جلب کرده و در ارائه خدمات بسته بندی لوازم و جابجایی آنها پیشتاز شده است.
اتوبار فدک در شمال تهران و بویژه منطقه پاسداران تهران با عرضه خدمات خود از قبیل کارگران و رانندگان با تجربه، تضمین بیمه و سلامت لوازم، قیمت های بسیار مناسب و موارد بسیار دیگری راه شما راه برای یک اسباب کشی بی دردسر و بی استرس فراهم می کند.


 اتوبار منطقه پاسداران

شایان توجه است که اسباب کشی و جابجایی در مناطق شمال تهران من جمله منطقه پاسداران دارای ریزه کاری بسیاری بوده که اتوبار فدک با در نظر گرفتن این موضوع پیشنهادات خود را به شما خواهد گفت. گرچه تصمیم نهایی به عهده شخص خود شما بوده و اتوبار فدک صرفاً در راستای اطلاع رسانی به شما انجام وظیفه می کند. دلیل آن هم این است که در منطقه شمال تهران که منطقه پاسداران نیز جزو آن می باشد اغلب وسایل و اثاثیه منزل قیمتی و گران بوده و بسته بندی و جابجایی آن ظرافت و دقت ویژه ای می طلبد که اگر کارگران و پرسنل مهارت، تجربه و تخصص کافی نداشته باشند می توانند آسیب چشم گیری به وسایل بزنند. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که اتوبار فدک بار تمامی وسایل را بیمه کرده و خسارت احتمالی متوجه شما نخواهدشد.


اتوبار در پاسداران

نکته مهم در هر اسباب کشی هزینه های آن بوده که بعضاً پیش آمده بعد از قطعی کردن قیمت به دلایل مختلف باز هم به آن افزوده می شود. اتوبار فدک که منطقه پاسداران را به عنوان یکی از مهمترین مناطق تهران می داند، در این خصوص نیز تدابیر لازم را اندیشیده که شما متحمل پرداخت هزینه های اضافی و پیش بینی نشده نشوید.
برای گرفتن مشاوره رایگان در خصوص چگونگی بسته بندی و جابجایی و همچنین هزینه های باربری و بسته بندی وسایل و گفتگو با پرسنل اتوبار فدک می توانید با شماره 1770 که به صورت شبانه روزی جوابگوی شما هستند تماس بگیرید.
همینطور برای اینکه پیش از جابجایی و اسباب کشی نیز بتوانید از هزینه ها مطلع شوید، می توانید به لیست تعرفه های ما که شامل ماشین، هزینه کارگر، هزینه بسته بندی و اقلامی که برای بسته بندی استفاده میشود، رجوع کرده و بنا به نیاز خود از مبلغ نهایی مطلع شوید.


باربری خیابان پاسداران

اتوبار فدک بار خدمات ویژه و VIP را در باربری خیابان پاسداران و همچنین اتوبار فرمانیه و اتوبار نیاوران که همگی جزو منطقه شمال تهران محسوب می شوند ارائه می کنند. از ماشین های سالم و حرفه ای گرفته تا کارگران و پرسنل مودب، مطمئن و با تجربه و همچنین اقلام درجه یکی که برای بسته بندی استفاده می کند، همگی نشان دهنده خدمات ویژه و تبحر اتوبار فدک بار می باشند.


 قیمت های اتوبار فدک بار برای اتوبار پاسداران

پرحاشیه ترین و سخت ترین بخش مربوط به اسباب کشی و جابجایی از یک مکان به مکان دیگر موضوع قیمت و هزینه های آن می باشد. باربری پاسداران تهران در اتوبار فدک بار فکر همه چیز را کرده  و تدابیر لازم را برای شما کرده و بدون اینکه زحمتی برای شما ایجاد کند تعرفه ها را در اختیارتان گذاشته است تا برای برآورد نهایی اسباب کشی تان نگران نباشید. برای اطلاع از تمامی هزینه ها اعم از باربری، بسته بندی و کارگران می توانید از طریق مراجعه به بخش تعرفه ها در وبسایت اتوبار فدک بار و یا تماس با شما 1770 بدون کد اطلاعات لازم را بدست بیاورید.
عواملی مؤثر در ارزیابی هزینه ها و قیمت ها در اتوبار پاسداران فدک بار
•    تشخیص و دوری از زمان های پیک ترافیک
•    مقدار وسایل موجود برای باربری خیابان پاسداران
•    مسافت مورد نظر
•    طبقاتی که قرار است اثاثیه منزل از آن حمل شده و تحویل داده شود


 باربری پاسداران تهران

مسلماً اثاثیه منزل هر کسی برای آن شخص بسیار مهم بوده و آسیب دیدن آنها موجب نارضایتی و گاهاً ناراحتی خواهد شد. بخصوص وقتی صحبت از اتوبار فرمانیه، اتوبار نیاوران و باربری خیابان پاسداران باشد. با توجه به حساسیت شدید این موضوع اتوبار پاسداران فدک بار این موضوع را در صدر لیست اولویت ها قرار داده و بیمه را برای آنها در نظر گرفته است. اتوبار فدک بار دارای بیمه نامه رایگان بوده که این بیمه نامه ضمانت و کیفیت کار را به شما نشان می دهد. و خیال شما را از هر حیث آسوده می کند.


کارگران و پرسنل باربری پاسداران تهران در اتوبار پاسداران

از جمله موضوعاتی که اتوبار فدک بار به آن افتخار می کند، کارگران و پرسنل خود است که از خصوصیات آنها اخلاق خوش، قابل اعتماد بودن، دقت، سرعت و وجدان کاری می باشد. اگر شما هم تا کنون حتی یکبار برای باربری از اتوبار استفاده کرده باشید حتماً می دانید که این خصوصات اخلاقی چقدر می تواند در مقوله اسباب کشی مهم باشد.


بسته بندی اثاثیه و خدمات پیرامون آن در اتوبار پاسداران فدک بار

لوازم درجه یک و با کیفیتی که باید برای بسته بندی در باربری خیابان پاسداران استفاده شود، غیر قابل چشم پوشی است. کما اینکه ممکن است بتوان کیفیت را در بخش های دیگر اسباب کشی را ندیده گرفت ولی در بسته بندی اثاثیه نمی توان از آن گذشت. اتوبار پاسداران فدک بار با استفاده از جدید ترین و با کیفیت ترین لوازم مخصوص بسته بندی تضمین مضاعفی در ارائه خدمات خود در باربری پاسداران تهران و همچنین اتوبار فرمانیه و اتوبار نیاوران را به شما می دهد. برای اطلاع بیشتر و کامل تر در خصوص انواع و قیمت های آنها کافیست با شماره 1770 بدون نیاز به کد تماس گرفته و از راهنمایی های مشاورین ما بطور رایگان بهره ببرید و یا اینکه به قسمت تعرفه ها در وبسایت اتوبار فدک بار برای اتوبار پاسداران مراجعه کنید.


جابجایی وسایل قیمتی در اتوبار پاسداران فدک بار

 اتوبار فدک تاکنون خدمات بسیاری در شمال تهران و بالطبع منطقه پارسداران ارائه داده است. باربری پاسداران تهران جزو معدود کارهایی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید و اتوبار فدک بار سابقه ای طولانی در این زمینه دارد. 20 سال مهارت و تجربه در باربری خیابان پاساران در اتوبار فدک بار آنچیزی است که شما را مطمئن و آسوده خاطر کرده تا وسایل و اثاثیه خود را به ما بسپارید.


نکاتی چند پیرامون بسته بندی اثاثیه

اگر کار بسته بندی لوازم را خود به عهده گرفتید و لازم ندانستید که از پرسنل اتوبار فدک بار کمک بگیرید، این نکته را در نظر بگیرید که برای بسته بندی از نایلون حباب دار، دستمال سفره، دستمال آشپزخانه یا لباس های بدرد نخور را بکار بگیرید. روزنامه هم گزینه خوبی است  ولی  امکان دارد  لکه جوهر آن روی وسایل، کتاب ها یا لباس ها باقی بماند.
در منطقه پاسداران و کلاً منطقه شمال تهران قطعاً مغازه هایی هستند که کیسه های پلاستیکی زیپ دار داشته باشند، پس حتماً از آنها  برای بسته بند شیشه های حاوی مایعات استفاده کنید. برای جلوگیری از شکستن یا پس دادن آنها را کاملاً با کاغذ  بپوشانید.
زیر کارتن و همچنین روی آن را یونولیت توپی یا شنی مخصوص بسته بندی بریزید تا از ضربه های احتمالی در امان باشند.
وسایل و اشیاء سنگین تر را در پایین کارتن گذاشته و سبک تر ها را روی آن ها بچینید. وسایل شکستنی را در آخرین لایه کارتن قرار دهید. البته تمامی این موارد را اتوبار فدک بار در باربری پاسداران تهران و اتوبار پاسداران خودشان هنگام چیدن رعایت خواهند کرد و صرفاً جهت اطلاع شما این موارد را می گوئیم. اصولا کارتن های نباید سنگین تر از14کیلوگرم وزن داشته باشند.
• برای مثال یک کتاب آشپزی را کف کارتن قرار داده، روی آن یک کتری بگذارید و بعد اطراف آن را با حوله های آشپزخانه پر کنید. مگنت های روی یخچال و قاب عکس ها را هم روی همه آنها گذاشته و کارتن را چسب بزنید.
 برای پیدا کردن سریع تر وسایل روی کارتن با برچسب یا ماژیک بنویسید چه وسایلی داخل آن است تا در شلوغی اسباب کشی بتوانید دچار مشکل نشوید.

برای مثال بنویسید "کتاب های درسی" یا "اسباب بازی های امیرعلی".
• اگر داخل کارتن وسیله های مختلف گذاشته اید بنویسید "مخلوط" یا "متفرقه" یا "وسایل متفرقه آشپزخانه".
• روی دو طرف کارتن با کشیدن فلش رو به بالا مشخص کنید که سر کارتن کدام طرف است.
 حتما روی  چهار طرف بسته ها و کارتن هایی که داخل آن وسایل شکستنی هسنتد  کلمه "شکستنی" را بنویسید.
 می توانید به صفحه ویدیوهای  و مقالات هم سری بزنید نکات خوبی برای شما عزیزان دارد.

برای رزرو آنلاین  لطفا اینجا کلیک کنید

 

مناطق تحت پوشش فدک بار در شمال تهران :

 اتوبار نیاوران                            اتوبار الهیه                              اتوبارشمال تهران                   

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد