Loading ...
close

اتوبار شهرک غرب

logo
اتوبار شهرک غرب

 

اتوبار فدک بار در شهرک غرب

 اتوبار فدک بار در منطقه غرب تهران به خصوص در شهرک غرب  با ارائه خدمات بی نظیر خود توانسته اعتماد اهالی شهرک غرب را به خود جلب کند.پرسنل آموزش دیده ، رانندگان با تجربه ، تضمین بیمه،وسلامت لوازم، قیمت های مناسب و موارد دیگر توانسته شرایط را برای یک اسباب کشی بی دردس و بدون استرس فراهم نماید.

 

اتوبار محدوده شهرک غرب

با توسعه روز افزون مناطق شهر تهران، خیلی مهم است که بتوانید اتوباری مطمئن پیدا کنید که بتوانید با خیالی آسوده به خدمات و پرسنل آن اعتماد کرده و صفر تا صد اسباب کشی خود را به آن بسپارید. اتوبار فدک با بیش از 2 دهه سابقه درخشان و تجربه در خصوص باربری می تواند این اطمینان را به شما تقدیم کند. اتوبار فدک توسط تیم تخصصی خود از ابتدای اسباب کشی شما تا انتها با شما می باشد. خدمت ما از بسته بندی حرفه ای اسباب گرفته تا حمل آن به کامیون و تحویل اثاثیه سالم در مقصد رضایت خاطر شما جلب خواهد کرد.

 

پرسنل اتوبار در شهرک غرب

اخلاق حرفه ای و معتمد بودن کارگران مهمترین شرط برای حرفه باربری می باشد چراکه در طول اسباب کشی تمام اسباب و وسایل مردم که می تواند بسیار ارزشمند نیز باشد زیر دست کارگران می رود و تخلف یا سهل انگاری آنها موجب عدم رضایت مشتری خواهد شد. تمامی کارگران، رانندگان و پرسنل اتوبار فدک بسیار اخلاق مدار،متعهد، حرفه ای و خوش برخورد هستند. و از این بابت نیز رضایت شما را جلب خواهیم کرد.
همچنین منطقه شهرک غرب بدلیل اینکه ورودی های منتهی به آن در اکثر مواقع دارای ترافیک شدید شهری است، پرسنل ما با برنامه ریزی و زمان بندی دقیقی که دارند، بار شما را در وقت مقرر شده از طرف شما به مقصد خواهند رساند.
سعی کنید در طول اسباب کشی آرامش خود را حفظ کرده و به خود استرس و نگرانی راه ندهید. آرام بمانید و این کار را به متخصصان و نیروهای حرفه ای و متبحر ما بسپارید.

 

قیمت اتوبار شهرک غرب

برای گرفتن استعلام با شماره 1770 تماس و یا برای رزرو آنلاین  کلیک کنید.

 

بیمه باربری در اتوبار شهرک غرب

تمامی اثاثیه شما در اتوبار فدک بار تحت پوشش بیمه باربری می باشد و شامل خسارتهای حین بارگیری و تخلیه نیز می شود.

 

تحت کنترل داشتن  بعد از اسباب کشی

شما به خانه جدید رفته اید و دورتان پر از وسایلی است که باید سرجای خودشان قرار بگیرند. اول یک نفس عمیق بکشید! و حالا شروع کنید...
از هرآنچه باعث حواس پرتی شما می شود دوری کنید. تلویزیون، بازی های تلویزیونی و پلی استیشن را باز نکنید.

می توانید یک لیست آهنگ برای خود درست کنید تا هنگام کار به آنها گوش کنید. ولی تلویزیون را نصب نکنید چون تا به خودتان بیایید می بینید بجای باز کردن و چیدن وسایل، روی مبل راحتی نشسته اید و درحال تماشا  کردن فیلم هستید.تلویزیون خیلی وسوسه کننده هست...!
حواس پرتی دیگری که ممکن است تمام حواس شما را به خود جلب کند حیوان خانگی تان است. آنها متوجه نیستند که تو پروژه اسباب کشی هستید! اگر می توانید آنها را در خانه مادر یا مادربزرگ تان  بگذارید تا نه آنها اذیت شوند و نه شما.


در یک زمان واحد فقط وسایل یک اتاق را باز کنید.
بجای از این اتاق به آن اتاق رفتن، از یک اتاق شروع کنید و کارتن های آن را باز کرده وسایلش را بچینید و سپس به سراغ اتاق بعدی بروید.
اتاق خواب ها، اتاق کودک و آشپزخانه را در اولویت خود قرار دهید. می توانید انباری یا سالن پذیرایی یا اتاق مهمان را به بعد موکول کنید. قبل از اینکه کارتن ها را باز کنید، مبلمان و وسایل برقی را نصب کنید.

اگر بعد از باز کردن کارتن ها جعبه های خالی را در گوشه ای بگذارید، خیلی زود همه چیز از کنترل تان خارج شده و حتی نمی توانید یک قدم به اطراف بردارید. حرف ما را باور کنید! بعد از خالی کردن هر کارتن آنرا از هم جدا کرده و به قطعه های کوچکتر تبدیل کنید و یا اگر نمیخواهید آنها را جدا کنید می توانید کارتن های کوچک تر را داخل کارتن های بزرگ تر بگذارید تا جای کمتری بگیرند.

هر کارتنی را باز نکنید

درواقع کارتن ها و وسایلی هستند که اصلاً نیاز به باز کردن ندارند. وسایلی که خیلی وقت هست که از آنها استفاده نکردید. می توانید زمانیکه آنها را لازم دارید، کارتن شان را باز کنید.

آشپزخانه را برای فردا بگذارید.

باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل آشپزخانه وقت گیر ترین کار در اسباب کشی است. چراکه وسایل ریز و درشت و سبک و سنگین زیادی دارد که باید سر جای خود قرار گیرند. بنابراین همان روز اسباب کشی سراغ آن نروید. در انتهای آن روز ذهن تان خسته است و نیاز به استراحت و شارژ کردن انرژی خود خواهید داشت. امور آشپزخانه را به صبح روز بعد، بعد از نوشیدن یک فنجان قهوه موکول کنید.
هرچه زودتر کارتن ها را باز کنید و وسایل را بچینید، زودتر می توانید از زندگی و خانه جدید لذت ببرید.

شما همچنین می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از تعرفه ها، نرخ بیمه، پوشش بیمه ای، نوع وسیله و نحوه بسته بندی از مشاورین ما بصورت رایگان دریافت کنید. فقط کافیست با شماره 1770 تماس گرفته تا هرآنچه که لازم است بدانید در اختیار شما قرار گیرد.
فقط یکبار استفاده از اتوبار فدک کافیست تا در اسباب کشی های بعدی خود به هیچ گزینه دیگری فکر نکنید. اتوبار فدک به عنوان قطبی فعال در شمال و غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرد و خدمات و خود را  رزرو   و یا  مشاوره  بگیرید.  ازصفحه  مقلات  و ویدیوهای  فدک بار دیدن کنید توصیه و نکات خوبی به شما ارائه میدهد.

 

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

 

اتوبار شمال تهران   ,   اتوبار غرب تهران   ,  اتوبار سعادت آباد   ,   اتوبار شهرک غرب   ,   اتوبار گیشا   ,   اتوبار پونک   ,  اتوبار شهران   ,  اتوبار جنت آباد   ,   اتوبار صادقیه  

 

اتوبار ستارخان   ,   اتوبار پاسداران   ,   اتوبار نیاوران   ,   اتوبار زعفرانیه   ,   اتوبار الهیه   ,   اتوبار ساقدوش   ,   اتوبار فدک بار

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد