Loading ...
close

اتوبار گیشا

logo
اتوبار گیشا

 

اتوبار فدک بار در گیشا

گیشایکی از مناطق غرب تهران است که اتوبار فدک در آن سالها مشغول  خدمت رسانی به اهالی محترم آن است که در طی این مدت با عرضه خدمات استاندارد خود مخاطبین زیادی پیدا کند. اتوبار فدک بار با آموزش مدوام پرسنل خود سعی در بهبود خدمات خود است تا پروسه جابجایی را  برای شما  تبدیل به تجربه شیرینی نماید. محله گیشا بخاطر خروجی ها و ورودی های پر ترافیک خود معضل بزرگی برای ما و اهالی مخصوصا در موقع جابجایی و اسباب کشی ایجاد می کند که این خود تخصص بیشتر پرسنل ما را طلب می کند. ما این گونه مشکلات را با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق  بار شما را در وقت تعیین شده به مقصد خواهیم رساند

 

اتوبار در  محله گیشا

با در نظر گرفتن این که که اسباب کشی و جابجایی در مناطق غرب  تهران من جمله محله گیشا دارای ریزه کاری بسیاری بوده که اتوبار فدک با در نظر گرفتن این موضوع پیشنهادات و توصیه های  خود را به شما  ارائه خواهد داد. بهرحال  تصمیم نهایی در مورد خدمات ارائه شده به عهده شخص خود شما بوده و اتوبار فدک صرفاً در راستای اطلاع رسانی به شما انجام وظیفه می کند.

 

هزینه جابجایی اتوبار گیشا

یکی از نکات مهم در هر حمل و نقل و جابجایی  هزینه های آن است  که در بعضی موارد شما عزیزان با مسئله افزایش قیمت و تغییر آن بعد از اتمام کار و برآورد اولیه  مواجه می شوید . اتوبار فدک بار برای جلوگیری از موارد تدابیر لازم را اندیشیده  و تمام همت خود را برای اینکه شما متحمل هزینه اضافه نشوید کرده است.
همینطور برای اینکه پیش از جابجایی و اسباب کشی نیز بتوانید از هزینه ها مطلع شوید، می توانید به لیست تعرفه های ما رجوع کرده و بنا به نیاز خود از مبلغ نهایی مطلع شوید.باید و نبایدهای مهم هنگام اسباب کشی
مهم نیست شما می خواهید یک اسباب کشی درون شهری داشته باشید یا درون کشوری. هر اتوبار و شرکت باربری قوانین و قواعد مخصوص به خود را برای اسباب کسی دارد. ولی یک سری باید و نبایدهایی وجود دارد که استاندارد است و همیشه به درد شما می خورد. شما باید آنها را بدانید تا بتوانید اسباب کشی خود را مدیریت کنید. در این مطلب این باید و نباید ها را به شما می گوییم:


باید: سعی کنید حدود وسایلی که می خواهید منتقل کنید را تخمین بزنید.
اگر شما ندانید وسایلتان چقدر است حتی نمی توانید انتخاب کنید که با کامیون وسایل را ببرید یا با خاور و یا حتی با وانت. پس بهتر است از از قبل حدود مقدار وسایل را بدانید.


باید: روی کارتن ها برچسب بچسبانید و همه محتویات آن را با جزئیات بنویسید.
شما باید بدانید در هر کارتنی دقیقاً چه وسیله ای وجود دارد. تا بتوانید موقع خالی کردن بار،هر کارتن را در اتاق مخصوص خود بگذارید.

 

بسته بندی لوازم در اتوبار گیشا

نباید: بسته بندی کردن وسایل ارزشمند و حمل آنها با کامیون

حتماٌ وسایلی که مطمئن هستید ارزشمند و گرانقیمت هستند را همراه با خود ببرید و آنها را در کارتن بسته بندی نکنید. اگر شرکت باربری به شما می گوید وسایل و اشیاء قیمتی را داخل کامیون نگذارید و با خود نگهدارید بدین معنی نیست که آنها نمی خواهند آنها را جابجا کنند. آنها فقط نمی خواهند احیاناً مشکلی بوجود بیاید و قصدشان فقط جلب رضایت شما می باشد

 

قیمت باربری اتوبار گیشا

نباید: انتخاب اتوبار و شرکت باربری فقط بر اساس قیمت.

وقتی در حال مقایسه و انتخاب یک اتوبار می گردید، فقط مبلغ را در نظر نگیرید. به گزینه های دیگر نیز توجه کنید و از سرویس های دیگر آنها نیز پرس و جو کنید تا بهترین را انتخاب کنید.
اتوباری را انتخاب کنید که قیمت آن مناسب باشد و نه خیلی ارزان. چون اغلب وقتی خیلی ارزان باشند خوب طبیعتاً خدماتشان نیز خیلی عالی نخواهد بود و کارشان را به نحو احسن انجام نمی دهند.  


نباید: زحمت دادن و اذیت کردن کارگران و پرسنل اتوبار وقتی در حال جابجا کردن وسایل هستند.
این طبیعت انسان است که صمیمی و مفید باشند. و کارگران و پرسنل اتوبار نیز افرادی بی ادب و اخمو نیستند. آنها فقط می خواهند کارشان را انجام دهند. وقتیکه آنها درحال جابجا کردن وسایل شما هستند بگذارید کارشان را بکنند. با پرت کردن حواس آنها چیزی نصیب شما نمی شود مگر آسیب دیدن وسایلتان. اگر در طول اسباب کشی مدام جلوی راهشان باشید و با آنها صحبت کنید، زمان زیادی از دست خواهد رفت.

 

بیمه باربری در اتوبار گیشا

باید: اتوباری را انتخاب کنید که بیمه داشته باشد.

بیشتر شرکت های باربری دارای بیمه های معتبر می باشند. ولی بعضی ها هم هستند که زیر بار بیمه نمی روند. حتماً آنی را که بیمه را پوشش می دهد انتخاب کنید.

 

پرسنل باربری اتوبار گیشا

باید: از کارگران و پرسنل بپرسید که وسایل شکستنی را چطور می خواهند جابجا کنند.
هر شرکتی شیوه و روش خاص خود را برای انتقال وسایل به کامیون و خالی کردن آنها دارند. با اتوبار مورد نظر خود در این خصوص صحبت کنید. از آنها بپرسید که آیا خودشان می توانند وسایل و ظروف شکستنی را بسته بندی کنند یا نه.
در پایان برای اینکه خیال تان از هر بابت راحت باشد، اتوباری را انتخاب کنید که بیشترین خدمات را ارائه میدهند و سابقه کار دارند. تجربه یک اتوبار 2 ساله اصلاً قابل قیاس با اتوباری با سابقه 20 ساله در زمینه جابجایی وسایل نیست.
برای گرفتن مشاوره رایگان از اتوبار فدک می توانید با شماره 1770 که به صورت شبانه روزی جوابگوی شما هستند تماس بگیرید.از صفحه  مقلات  و ویدیوهای  فدک بار دیدن کنید توصیه و نکات ارزشمندی را به شما ارائه میدهد.

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

 

اتوبار شمال تهران   ,   اتوبار غرب تهران   ,  اتوبار سعادت آباد   ,   اتوبار شهرک غرب   ,   اتوبار گیشا   ,   اتوبار پونک   ,  اتوبار شهران   ,  اتوبار جنت آباد   ,   اتوبار صادقیه  

 

اتوبار ستارخان   ,   اتوبار پاسداران   ,   اتوبار نیاوران   ,   اتوبار زعفرانیه   ,   اتوبار الهیه   ,   اتوبار ساقدوش   ,   اتوبار فدک بار

 

 

 

 

 

 

 

نظرات