Loading ...
close

اتوبارگیشا

logo
اتوبارگیشا

 


اتوبار گیشا تهران

 - گیشا یکی از مناطق غرب تهران است که اتوبار فدک در گیشا سالها مشغول  خدمت رسانی به اهالی محترم آن است که در طی این مدت با عرضه خدمات استاندارد خود مخاطبین زیادی پیدا کند. اتوبار فدک بار با آموزش مدوام پرسنل خود سعی در بهبود خدمات خود است تا پروسه جابجایی را  برای شما  تبدیل به تجربه شیرینی نماید. محله گیشا بخاطر خروجی ها و ورودی های پر ترافیک خود معضل بزرگی برای ما و اهالی مخصوصا در موقع جابجایی و اسباب کشی ایجاد می کند که این خود تخصص بیشتر پرسنل ما را طلب می کند. ما این گونه مشکلات را با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق  بار شما را در وقت تعیین شده به مقصد خواهیم رساند.


اتوبار در  محله گیشا

با در نظر گرفتن این که که اسباب کشی و جابجایی در مناطق غرب  تهران مثل محله گیشا که دارای تراکم جمعیت و خیابانهای پرتردد هستند، اتوبار فدک با در نظر گرفتن این موضوع پیشنهادات و توصیه های  خود را به شما  ارائه خواهد داد تا در انتخاب روز و ساعت جابجایی بهترین زمان ممکن را در نظر بگیرید.که خود می تواند در کاهش هزینه های اسباب کشی تاثر زیادی داشته باشد.


هزینه جابجایی اتوبار گیشا

یکی از دغدغه هایی مردم در زمان جابجایی و اسباب کشی هزینه های آن است که شای اگر به توصیه ها عمل شود می تواند در ثابت ماندن هزینه در موقع برآورد و در زمان جابجایی کمک زیادی بکند اتوبار فدک بار تمام تلاش خود را یرا اینکه شما متحمل هزینه های اضافه نشوید را انجام میدهد. به ما اعتماد داشته باشید و به توصیه های همکاران ما در فدک بار توجه کنید.
برای اینکه پیش از جابجایی و اسباب کشی نیز بتوانید از هزینه هاو تعرفه ها آگاه شوید، می توانید به لیست تعرفه های ما رجوع کنید.


بسته بندی لوازم در اتوبار گیشا

یک توصیه کوچک ولی  مهم
 اشیائ که دارای ارزش زیاد و گرانقیمت هستند را با در صورت امکان با خود حمل کنید . تا انجایی که ممکن است در بسته بندیهایی که قرار است با کامیون حمل شود قرار ندهید.


اتوبار گیشا کوی نصر

در انتخاب شرکت باربری به چند نکته توجه کنید:
1-    سابقه حضور در محل و تجربه
2-     داشتن مجوز از اتحادیه
3-    رعایت تعرفه و نرخهای تعیین شده از طرف اتحادیه


پرسنل باربری اتوبار در گیشا

تمامی پرسنل اتوبار فدک بار در طی حضور خود و همکاری با فدک بار آموزش لازم را برای ارائه خدمات بهتر می بینند.


اتوبار گیشا تلفن

برای گرفتن مشاوره رایگان از اتوبار فدک می توانید با شماره 1770 که به صورت شبانه روزی جوابگوی شما هستند تماس بگیرید.از صفحه  مقلات  و ویدیوهای  فدک بار دیدن کنید توصیه و نکات ارزشمندی را به شما ارائه میدهد.


مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

 اتوبار غرب تهران                    اتوبار سعادت آباد                             اتوبار شهرک غرب                               اتوبار پونک    

                          

    اتوبارشهران                                                 اتوبار جنت آباد                                                  اتوبار صادقیه  


اتوبار ستارخان 

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد