Loading ...
close

اتوبارپونک

logo
اتوبارپونک

 

 

اتوبار محدوده پونک

 فدک بار در محله پونک و خیابانهای اطراف آن با حضور مستمر خود، تمام تلاش خود را برای ارائه سرویس مناسب و در خور حال شما می کند. اتوبار پونک ، فدک بار  با تجهیزات کامل و رانندگان متعهد و کارگران آموزش دیده و متخصص در بسته بندی لوازم منزل در خدمت شما عزیزان می باشد.. شرکت اتوبار فدک بار  با اگاهی از اینکه اسباب کشی و جابه جایی کار دشوار و پر استرس برای شماست تمام توان خود را برای هر چه راحت تر کردن و سرعت بخشیدن  به این امر به کار می گیرد.


 اتوبار در پونک

قیمت ها و تعرفه های اتوبار فدک بار براساس نرخ تعیین شده از طرف اتحادیه است . برای اظلاع بیشتر از لیست قیمت ها در محدوده پونک  با شماره 1770 بدون کد تماس بگیرید.


اتوبار در پونک تهران

اتوبار فدک بار در منطقه پونک و با سابقه درخشان خود مورد اعتماد اهالی منطقه پونک است. اتوبار فدک بار منطقه  شمال غرب تهران  کاملا تحت پوشش خدمات و سرویس های خود قرار داده است. خدمات شرکت اتوبار فدک بار شامل بسته بندی لوازم منزل و مبلمان اداری، بازدید رایگان و برآورد قیمت، بیمه رایگان، نصب وراه اندازی لوازم ضروری می باشد که اتوبار فدک بار حمل ونقل اثاثیه شما را نیز از پونک تهران  به تمامی نقاط کشور انجام میدهد


بیمه باربری، اتوبار پونک

اتوبار فدک بار در تمامی سالهای فعالیت خود از بیمه استفاده کرده تا در صورت اتفاق مشتریان عزیز بتوانند جبران خسارت نمایند.

اتوبار منطقه پونک

رزرو آنلاین

لطفا به صفحه سفارش مراجعه کنید و مشخصات و توضیحات لازم را بنوسید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و شما را در جابجایی اثاثیه منزل تان یاری کنند.


برای اسباب کشی حتما:
استعلام قیمت را از چند شرکت باربری انجام دهید.
حتما از داشتن بیمه باربری  مطمئن شوید.
جابجایی وسایل سنگین منزل از قبیل یخچال و ... را به گارگران آموزش دیده فدک بار بسپارید
اثاثیه و چیزهای ارزشمند وقیمتی را در دسترس قرار ندهید و حتما جای مناسبی  آنها را بگذارید.
یکی دو هفته قبل از روز اسباب کشی شروع به بسته بندی لوازم غیر ضروری بکنید.
حتما از قبل کارتن در ابعاد مختلف و برچسب و چسب نواری ، ورقه های فوم، طناب پلاستیکی تهیه بفرمایید.
برای اسباب کشی روزهای وسط هفته را انتخاب کنید. کم هزینه تر و هم سریعتر انجام میشه.


اتوبار پونک و مناطق اطراف

اتوبار ستارخان،         اتوبار صادقیه،        اتوبار شهران،         اتوبار غرب تهران،             اتوبار سعادت آباد،          اتوبار شهرک غرب

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد