Loading ...
close

اتوبار ستارخان

logo
اتوبار ستارخان

 

 

اتوبار محدوده ستارخان

با سابقه ترین اتوبار در ستارخان، اتوبار فدک بار بهمراه زبده ترین رانندگان و کامیونهای بزرگ و جادار، آماده انجام جابجایی اثاثیه منزل و محل کارشما هستیم. بیمه باربری همراه دیگر خدمات ما همیشه به شما ضمانت یک سرویس خوب را به شما می دهد. اتوبار فدک بار بطور مستمر به دنبال ارتقاء کیفیت سرویس خود از طریق به روز رسانی ابزارها و کامیونها و آموزش پرسنل می باشد.


اتوبار ستارخان تهران

اتوبار فدک بار در منطقه ستارخان به تمامی مراکز خرید و تجاری و اداری ، خدمات جابجایی و اسباب کشی و حمل ونقل کالای خود را عرضه می کند. برای جابجایی  لوازم اداری و کالاهای خود با  لطفا شماره 1770 بدون کد تماس بگیرید و یا با مراجعه به فرم سفارش و بعد از تکمیل فرم منتظر تماس کارشناسان و مشاورین فدک بار باشید.  


باربری و اتوبار ستارخان

اتوبار فدک بار در ستارخان و محله اطراف آن خدمات بسته بندی لوازم منزل و اداری  را بطور تخصصی و با پک های استاندارد و محکم برای اهالی منطقه ستارخان  ارائه می دهد.


اتوبار در ستارخان

اتوبار فدک بار با بیمه جابجایی رایگان خود این اطمینان را به شما عزیزان میدهد تا در صورت اتفاق و یا سانحه ، جبران تمام خسارت را تضمین میکند.


اتوبار منطقه ستارخان

اتوبار فدک بار در محله ستارخان تمام سعی خود را برای یک اسباب کشی بدون استرس  و راحت را با داشتن پرسنل کارآزموده و رانندگان مجرب برای شما فراهم می نماید.


قیمت اتوبار ستارخان

جهت آگاهی از تعرفه و قیمت اسباب کشی با شمازه تلفن 1770 بدون کد و یا به صفحه تعرفه های باربری مراجعه کنید.


اتوبار شهرآرا

فدک بار در محله شهرآرا نیز فعال است و آماده ارائه سرویس های خود به اهالی شهرآرا  می باشد.


چند توصیه فدک بار برای اسباب کشی بدون دغدغه
بسته بندی لوازم را به گونه ای انجام دهید تا موقع باز کردن دچار دردسر و اتلاف وقت نشوید . ما توصیه میکنیم بسته بندی لوازم واثاثیه خود را به متخصصین فدک بار بسپارید.
سعی کنید وسایل هر اتاق را در یک کارتن قرار دهید تا موقع چیدمان این کار را راحت انجام دهید.
حتما جعبه ای تهیه کنید تا لوازم ضروری از قبیل شارژر موبایل، داروها و..... در آن قرار دهید تا در زمان جابجایی دچار سردر گمی نشوید.
برای  بسته بندی لباسها حتما این مطلب رابخوانید : بسته بندی لباس برای اسباب کشی


 شماره تلفن اتوبار ستارخان

شماره تلفن اتوبار فدک بار در منطقه ستارخان و محله های اطراف آن  لطفا با شماره  تلفن: 1770 بدون کد برای گرفتن مشاوره ویا استعلام  قیمت تماس بگیرید.

 


اتوبار در  منطقه غرب تهران:
اتوبار صادقیه،               اتوبار گیشا،                     اتوبار پونک،                        اتوبار شهرک غرب،                         اتوبار غرب تهران

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد