Loading ...
close

اتوبار جنت آباد

logo
اتوبار جنت آباد

 

 

اتوبار در جنت آباد

 در منطقه جنت آباد یکی از بهترین باربری و اتوبار ، به نقل از مشتریانش، اتوبار فدک بار می باشد. اتوبار جنت آباد فدک بار همراه با پرسنل کارکشته و رانندگان با تجربه و کامیونهای مجهز بهترین سرویس را به اهالی محله جنت آباد ارائه می دهد.  وقت شناسی و دقت در بارگیری از مواردی است که اتوبار فدک بار به آن اهمیتی زیادی میدهد چون ضامن سالم رسیدن اثاثیه و لوازم شماست.

 

اتوبار جنت آباد شمالی

اتوبار فدک بار در جنت آباد شمالی  با حضور مستمر خود سعی در خدمت رسانی به اهالی جنت آباد شمالی را دارد. لطفا جهت هرگونه ابهام و سئوال در مورد تعرفه ها و چگونگی ارائه سرویس با شماره تلفن 1770 و  بدون کددر صورتیکه از تلفن همراه استفاده می کنید، تماس گرفته تا مشاورین و همکاران ما شما راهنمایی کنند.


 اتوبار جنت آباد جنوبی

شرکت فدک بار در محله جنت آباد جنوبی با ارائه سرویس جابجایی لوازم منزل و اداری و بیمه باربری رایگان  به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که در تمام مراحل جابجایی هر خسارتی راجبران نماید.


تلفن اتوبار جنت آباد

 شماره تلفن 1770 فدک بار در جنت آباد تهران  برای حمل ونقل اسباب و اثاثیه و لوازم اداری خود تماس بگیرید و از تخفیف های فدک بار جهت جابجایی خود استفاده کنید.


اتوبار تهران جنت آباد

قیمت و تعرفه های ما در تهران و محدوده جنت آباد مطابق با نرخ تعیین شده از طرف اتحادیه می باشد. رعایت حال مشریان در سرلوحه کا رما قرار دارد و هدف ما رضایت شما در طی پروسه جابجایی است. به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید و برای اطلاع از قیمتهای پک های بسته بندی و لوازم بسته بندی  اینجا کلیک کنید.


نکات مهم در اسباب کشی:

برای صرفه جویی در وقت و انرژی که منجر به کاهش هزینه اسباب کشی میشود به چند نکته توجه کنید: اول اینکه حتما قبل از لوازم بستهخ بندی را آماده کنید. دوم اینکه داخل کشوها را با ورق فوم محکم کنید و با چسب ببندید تا در موقع اسباب کشی تکان نخورند
در موقع بارزدن از وسایل سنگین و مبلمان شروع کنید و بعد به سراغ اتاق خواب و سپس اشپزخانه بروید تا استفاده بهینه از فضای کامیون بکنید . بعضی از همکاران برای طولانی کردن و اضافه کردن سرویس در جابجایی و چیدمان داخل کامیون رعایت بعضی از ساده ترین اصول را نمی کنند.
در موقع خالی کردن وسایل و لوازم و چیدمان از وسایل سنگین شروع کنید
ساعات خلوت و کم ترافیک برای جابجایی و اسباب کشی را انتخاب کنید و باید توجه داشته باشید که زمان مهمترین عامل برای کاهش هزینه جابجایی و اسباب کشی شماست.


اتوبار باربری جنت آباد

برای رزرو  لطفا فرم سفارش را پر کنید تا کارشناسان و همکاران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

مناطق تحت پوشش فدک بار


اتوبار ستارخان،                اتوبار پونک                    اتوبار سعادت آباد                     اتوبار شهرک غرب              اتوبار گیشا    

 

   اتوبار غرب تهران

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد