Loading ...
close

اتوبار صادقیه

logo
اتوبار صادقیه

برای بهبود روند اسباب کشی به نکات زیر توجه کنید


در صورت امکان، تمامی لوازم و اثاثیه قابل جداسازی را به طور کامل جدا نموده و اجزای مختلف مبلمان خود به دقت بسته بندی نمایید. این کار به شما کمک می کند تا  جابجایی اثاثیه را بسیار آسان تر و سریع تر انجام دهید و لوازم دفتر کار یا منزل شما آسیب کمتری در حین حمل و نقل ببیند. 
همچنین برای پیشگیری از آسیب دیدن لوازمتان در حین جابجایی با کامیون در حال حرکت توسط اتوبار در محدوده صادقیه و غرب تهران بهتر است از نکات زیر پیروی نمایید. 
•    در صورت امکان پاها و تاپ ها را از تمام میزها جدا کنید.
•    بهتر است چارچوب های تخت از جمله تخته سر و تخته پا را کاملاً از هم جدا کنید. 
•    دستگیره ها و سایر قطعات قابل جابجایی را از کمدها و میزها جدا کنید تا در حین اسباب کشی دچار شکستگی یا در رفتگی نشوند. 
•    بالشتک ها، پایه های مبل ها و صندلی ها را بردارید و با کمک پلاستیک سلفون پهن آنها را کاملا بپیچید و بسته بندی کنید.  
•    برای بسته بندی لوازم پذیرایی و شکستنی آشپزخانه بهتر است از پلاستیک های حباب دار و کارتن های سه لایه استفاده کنید. 

اتوبار فدک به شما کمک می کند تا

اتوبار فدک در محدوده صادقیه، غرب تهران به شما کمک می کند تا فرایند  طاقت فرسای اسباب کشی را راحت تر برنامه ریزی نموده و آن را هرچه ساده و آسان تر انجام دهید.  تکنسین های با تجربه اتوبار صادقیه تهران اقلام بزرگ و شکننده را قبل از بسته بندی با لایه های محافظ اضافی می پوشانند تا جابجایی اثاثیه شما با ایمنی بیشتری صورت بگیرد. بنابراین در حین جابه جایی خانه یا محل کار خود  بهتر است به موارد زیر دقت نمایید. 
اثاثیه سنگین را به تنهایی جابجا نکنید
این کار ممکن است برای شما بدیهی  به نظر برسد، اما اکثر مردم همچنان سعی می کنند اثاثیه سنگین را خودشان بلند کنند. در این صورت شما یا دوستان یا اعضای خانواده ممکن است دچار آسیب های جبران ناپذیر حرکتی شوید.  بهتر است برای جابه‌جایی قطعات سنگین از  نیروی کار متخصص و مجموعه های معتبر حمل بار کمک بخواهید تا این کار را با استاندار بیشتر و ایمنی لازم برای شما انجام دهند. 


از مراکز دارای بیمه جابه جایی کمک بخواهید 

مراکز ارائه دهنده خدمات باربری و شرکت های سنتی حمل و نقل از بیمه جابه جایی اسباب و اثاثیه برخوردار نیستند. بنابراین در صورتی که تصادف یا حادثه ای رخ دهد و اسباب و لوازم منزل شما دچار آسیب شود، هیچ گونه حمایتی از سوی مراکز حمل و نقل سنتی دریافت نخواهید نمود. 


 ابتدا اثاثیه سنگین را بارگیری کنید.

در هنگام اسباب کشی با اتوبار در محدوده صادقیه تهران ابتدا سنگین ترین وسایل را روی کامیون در حال حرکت قرار دهید تا از این طریق به توزیع یکنواخت وزن کمک نمایید. این کار به شما کمک می کند تا اسباب در فراز و نشیب جاده سالم بماند و  رانندگی کامیون آسان تر شود. همچنین اقلام سنگین‌تر را روی دیوار قرار دهید تا دسترسی آسان‌تری برای بارگیری و تخلیه کامیون داشته باشید.

 

اتوبار صادقیه تهران

در محدوده صادقیه، اتوبار فدک بار در زمینه جا به جایی و حمل بار و اسباب کشی به کلیه نقاط شهر تهران و به کلیه استانهای کشور به شما همشهریان عزیز خدمات خود را  در صادقیه به صورت کاملا حرفه ای د ر اختیار می گذارد. حمل بار و اثاثیه خود را به اتوبار فدک بار بسپارید چون با داشتن پرسنل زبده، رانندگان با تجربه و کامیونهای مجهز می تواند بهترین سرویس حمل را به شما ارائه دهد تا تجربه خوبی را در مدت جابجایی داشته باشید.


اتوبار غرب تهران صادقیه

اتوبار فدک بار با سالها تجربه،  در غرب تهران بخصوص درمحله  صادقیه و اطراف،  آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. بیمه رایگان وخدمات بسته بندی لوازم منزل از جمله خدماتی است که شرکت اتوبار فدک بار در منطقه صادقیه ارائه می دهد. برای اطلاع از کلیه خدمات و چگونگی آن لطفا با شماره تلفن 1770 در صورتی که با تلفن همراه خود تماس میگیرید بدون شماره گیری نمایید.کارشناسان اتوبار فدک بار مقدم شما را گرامی میدارند.


شماره  تلفن اتوبار صادقیه

 با شماره تلفن 1770 در محله صادقیه  تماس بگیرید ولطفا مسئولیت سنگین جا به جایی و حمل لوازم اداری و اثاثیه منزل را به عهده اتوبار فدک بار بگذارید تا بخوبی و بنحو احسن اسباب کسی و تغییر مکان را  با احساس مسئولیت هر چه تمام تر برای شما عزیزان انجام دهد.


اتوبار در محدوده صادقیه

یکی از خدمات ما درمحدوده صادقیه بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و اداری است . پک های بسته بندی ما کاملا حرفه ای واستاندارد  برای جلوگیری از آسیب دیدن مبلمان و لوازم و اثاثیه در حین جابه جایی و اسباب کشی تهیه می گردند. یکی از توصیه ما برای بسته بندی لوازم منزل در صورتیکه خودتان در این امر تبحر لازم را ندارید استفاده از پرسنل مجرب اتوبار فدک بار است  با شماره 1770 تماس بگیرید لطفا در خواست مشاوره و استعلام قیمت بکنید ومقاسیه اجمالی با دیگر همکاران بکنید . مطمئن باشید که تعرفه های اتوبار فدک بار مناسب تر و معقول تر است.


برای انتخاب شرکت باربری و اتوبار حتما به چند نکته توجه کنید:
1-    سابقه وداشتن مجوز از اتحادیه
2-    کامیون های سالم و جادار
3-    پرسنل و گارگران باربری همراه با کارت شناسایی
4-    تعرفه مطابق با نرخ اعلام شده اتحادیه
5-    بیمه باربری


چند توصیه برای بسته بندی  سریع لوازم منزل:
از چسبهای مقاوم و پهن برای بسته بندی استفاده کنید
رختخوابها را در ساکهای مخصوص بسته بندی کنید
حتما از نایلونهای حبابدار و ضربه گیر برای بسته بندی لوازم شکستنی و ظریف استفاده کنید
برای جابه جایی لوازم سنگین از چرخهای مخصوص استفاده شود و از کشیدن و بلند کردن بیجا خوداری کنید.

 

مناطق تحت پوشش فدک بار در غرب تهران

 

اتوبار ستارخان                      اتوبار شهرک غرب                          اتوبار پونک                       اتوبار جنت آباد

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد