Loading ...
close

اتوبارنیاوران

logo
اتوبارنیاوران

 

 

اتوبار نزدیک نیاوران

خدمات بی نظیر و منحصر به فرد اتوبار فدک بار در منطقه نیاوران، فدک بار را تبدیل به یک دوست و همراه در پروسه سخت و پراسترس  اسباب کشی و جابه جایی کرده است. مامفتخر هستیم که سرویس های VIP  را به اهالی محترم منطقه  نیاوران ارائه دهیم.فقط با یک تماس با شماره تلفن 1770 همکاران و مشاورین فدک بار در خدمت شما هستند.


باربری اتوبار نیاوران

 تعداد زیادی  بعنوان  باربری و اتوبار در نیاوران مشغول به فعالیت هستند ولی مهم این است که بتوانید شرکت باربری پیدا کنید تا با اطمینان و خیلی راحت به خدمات و پرسنل اعتماد کنید و صفر تا صد، بسته بندی لوازم منزل و یا محل کار خود و حمل و نقل را به آن بسپارید. اتوبار فدک بار با دو دهه سابقه و تجربه در امر حمل و نقل و بسته بندی می تواند آنچه را که شما نیاز دارید در اختیار شما بگذارد.


 اتوبار نیاوران در تهران

اتوبار فدک بار در نیاوران تهران فعالیت خود را از یک دهه پیش به منطق نیاوران گسترش داده و با استقبال اهالی نیاوران خدمات خود را به روز تر و سازگار با نیازهای نیاوران نشینان منطبق کرده تا رضایت مشتریان خود را بیش از بیش بدست آورد و این خود باعث مباهات اتوبار فدک بار شده است.


تلفن اتوبار نیاوران

شماره تلفن 1770 شرکت فدک بار بدون کد برای تلفن همراه همیشه پاسخگوی پرسشها و ابهامات شما می باشد. مشاورین و پرسنل کارآزموده فدک بار بهترین سرویس را که در خور شماست برای شما فراهم می کند.


هزینه اتوبار در نیاوران

تعرفه های اتوبار فدک بار بر اساس نرخ تعیین از طرف اتحادیه می باشد. برای رزرو لطفا فرم سفارش را پر کنید و با درج شماره تماس و یا ایمیل، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و هزینه اسباب کشی شما برآورد و به اطلاع شما خواهند رساند تا شما از کم و کیف سرویس ارائه شده و هزینه آن مطلع و بتوانید با دیگر شرکتهای باربری مقاسیه و انتخاب کنید.


چند نکته در باره بسته بندی ظروف
1-    حتما کارتن را با چسب نواری پهن محکم کنید و در صورت نیاز دو یا سه دور چسب را به دور  کارتن  بچسبانید
2-    حتما کف کارتن را به اندازه ده سانتی متر با کاغذ و یا روزنامه باطله پر کنید
3-    اول ظروف سنگین تر را در انتهای کارتن قرار دهید و بالای آن ظروف سبکتر را بچینید
4-    بعد از پر شدن کارتن به اندازه ده سانت روی ان را با کاغذ باطله پر کنید
5-    در کارتن را با دقت با چسب محکم کنید بطئریکه وقتی کارتن را بلند می کنید ظرف داخل کارتن تکان نخورند.
6-    وزن هر کارتن نباید بیشتر از 11 کیلو گرم باشد.

 

باربری محدوده نیاوران


منطق تحت پوشش اتوبار فدک بار در شمال تهران:
اتوبار پاسداران                         اتوبار الهیه                   اتوبار زعفرانیه                  اتوبار شمیرانات              اتوبار شمال تهران

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد