Loading ...
close

اتوبار الهیه

logo
اتوبار الهیه

 

 

اتوبار الهیه تهران

 اگر بدنبال باربری  و اتوبار در الهیه تهران هستید، اتوبار فدک بار با تجربه فراوان در امر جابجایی و حمل ونقل اثاثیه و لوازم منزل، مبلمان و ملزومات اداری محل کار در منطقه یک مخصوصا در محله  الهیه در خدمت رسانی آماده است. شرکت اتوبار فدک بار با نیاز سنجی لازم و و بررسی مقدار بار و لوازم منزل و محل کار شما، تجیهزات مناسب از قبیل کامیون و لوازم بسته بندی  وپرسنل با تجربه را جهت بار گیری و حمل اماده می کند. با شماره تلفن 1770 لطفا تماس بگیرید.


اتوبار در الهیه

محدوده الهیه و خیابانهای اطراف آن، یکی از مناطق اعیان نشین تهران می باشد بهمین دلیل نیاز به یک شرکت باربری و اتوبار با سرویس مطمئن و با تجربه در حمل و نقل اثاثیه گرانقیمت شما حس میشود. اتوبار فدک بار در الهیه با ارائه  سرویس و خدمات VIP  مخصوص اهالی محله الهیه  روز به روز اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده است . حتما بار کارشناسان ما با شماره تلفن 1770 لطفا تماس بگیرید.


باربری و اتوبار در الهیه

فدک بار بعنوان بهترین اتوبار و باربری در الهیه علاوه بر حمل ونقل خدمات دیگری  مانند بازدید و برآورد رایگان جهت ارائه سرویس در خور مشتریان ،  بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و محل کار که نقش مهمی در حفظ سلامت  امنیت اثاثیه و کالاهای مشتریان دارد، نصب و راه اندازی لوازم ضروری و چیدمان در اختیار متقاضیان خود قرار می دهد.

قیمت اتوبار در الهیه

با توجه به اینکه سرویس ها و خدمات اتوبار فدک بار  منحصر به فرد و یونیک هستند ولی تعرفه های ما مطابق با نرخ اعلامی اتحادیه می باشد. جهت استعلام و آگاهی از تعرفه های ما میتوانید با مراجعه به صفحه فرم سفارش و بادادن توضیحات و درج اطلاعات تماس خودتان ، همکاران و کارشناسنان فدک بار با شما تماس خوهند گرفت و به پرسشهای شما پاسخ خواهند داد.


شماره تماس اتوبار فدک بار

لطفا و حتما با شماره 1770 بدون کد تماس بگیرید.


یک توصیه و چند نکته درمورد اسباب کشی
روش بسته بندی وسایل و ظروف پخت و پز:
معمولا قابلمه ها و ماهیتابه ها بخاطر فرم و حجمی که دارند خیلی سخت بسته بندی و جاسازی می شوند برای اینکار:
قابمله ها و ماهیتابه ها را 3 تایی بسته بندی داخل هم بگذارید و با نوار چسب محکم ببندید که موقع حمل جابه جا و تکان نخورند و درهای آنها را نیز جداگانه بسته بندی کنید
در فضای خالی بین قابلمه ها و دیگر وسایل را با و دستمال آشپزخانه و یا ابر پر کنید. البته این فضای خالی بهترین فرصت برای گذاشتن بسته های آرد و یا حبوبات به شما می دهند.
اگر از کیسه های پلاستیکی برای بسته بندی استفاده می کنید حتما گوشه های تیز را با چسب بپوشانید تا موقع اسباب کشی کیسه ها پاره نشوند.

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک بار در شمال تهران
اتوبار نیاوران                 اتوبار پاسداران                 اتوبار  شمال تهران                    اتوبار شمیرانات                    اتوبار غرب تهران

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد