Loading ...
close

اتوبار زعفرانیه

logo
اتوبار زعفرانیه

اتوبار در زعفرانیه

 در منطقه زعفرانیه، اتوبار فدک بار با عرضه سرویس های وی آی پی  در زمینه باربری، جابجایی و خدمات تخصصی بسته بندی لوازم منزل و محل کار، با نرخ و قیمتهای مناسب بر اساس نرخ تعیین شده اتحادیه ، توانسته اعتماد اهالی محدوده زعفرانیه و ولنجک را جلب و جای خود را به عنوان بهترین شرکت اتوبار و باربری در زعفرانیه باز کند.


اتوبار محدوده زعفرانیه

اتوبار فدک بار ، با تجهیزات مناسب مثل کامیونهای جادار و مدل بالا و پرسنل کار آزموده، بهترین سرویس را به شما مشتریان عزیز ارائه خواهند داد تا دیگر نگران وسایل و لوازم خود نباشید. با مشاورین اتوبار فدک بار  تلفن 1770 لطفا تماس بگیرید تا شما در این پروسه سخت یاری کنند.

اتوبار منطقه زعفرانیه

یکی از مشکلترین و وقت گیر ترین کار جابجایی و اسباب کشی، بسته بندی لوازم منزل است. اتوبار فدک بار با ارئه خدمات تخصصی بسته بندی به شما اطمینان خاطر خواهد داد که لوازم واثاثیه به سلامت وبدون خسارت به مقصد خواهند رسید. پرسنل اتوبار فدک بار در تمامی منطقه زعفرانیه و ولنجک در مکان شما برای ارائه سرویس بسته بندی با لوازم وتجهیزات مناسب حاضر خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن1770 تماس بگیرید مشاورین ما با افتخار به شما یاری خواهند رساند.

فرم سفارش و رزرو آنلاین

برای صرفه جویی در وقت شما اتوبار فدک بار در وب سایت خود فرم سفارش و رزرو آنلاین را راه اندازی کرده است . با مراجعه به صفحه رزرو آنلاین، فرم سفارش را پر کنید تا بلافاصله مشاورین اتوبار فدک بار با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند و براحتی هزینه جابجایی خود را با فرم سفارش استعلام کرده و با خیال راحت از خدمات ما بهره ببرید.

اتوبار در ولنجک

شرکت باربری فدک بار در منطقه ولنجک تمامی خدمات خود را در زمینه بسته بندی لوازم و اثاثیه و حمل ونقل به تمامی مناطق تهران را به همشهریان بخصوص اهالی محترم منطقه ولنجک ، بر اساس تعرفه های اتحادیه ، ارائه میدهد . لطفا جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن 1770 تماس گرفته و یا با مراجعه به فرم سفارش ، اطلاعات تماس و درخواست خود را درج کرده تا مشاورین ما با افتخار در خدمت شما باشند.


بسته بندی حرفه ای و تخصصی فدک بار

شرکت فدک بار کار بسته بندی اثاثیه شما را بصورت حرفه ای و در کوتاهترین زمان، آنطور که شما سختی این کار به هیچ وجه حس نخواهید کرد با تجهیزات کامل و استاندارد انجام خواهد داد . بسته بندی مناسب و استاندارد موجب می شود که وسایل سنگین در زمان حمل ونقل آسیب نبینند. جهت اگاهی از خدمات و چگونگی انجام آن با متخصصان و مشاورین فدک بار با شماره تلفن 1770 تماس و در این زمینه مشورت کنید ویا به به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.


هزینه اسباب کشی و جابجایی

جهت اطلاع از تعرفه در محدوده زعفرانیه و ولنجک اینجا کلیک کنید.

   
مناطق تحت پوشش فدک بار در شمال تهران

 

اتوبار شمال تهران                                       اتوبار پاسداران                                                     اتوبار نیاوران     

 

    اتوبار الهیه

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد