Loading ...
close

اتوبار شهران

logo
اتوبار شهران

 

اتوبار محدوده شهران

با توسعه منطقه غرب تهران، منطقه شهران تبدیل به یکی از مناطق پر جنب و جوش تهران شده است . تعداد زیادی از همشهریان به منطقه شهران نقل مکان کرده اند. و همیشه جابجایی برای این دسته از اهالی شهران معضل و پر استرس بوده است . شرکت اتوبار فدک بار از زمان توسعه این منطقه همیشه در کنار اهالی شهران بوده است و با سرویس در خور و شایسته اهالی کمک شایانی در حل و انجام جابجایی و اسباب کشی ایفا کرده است. لطفا با شماره 1770 برای گرفتن مشاوره و رزرو تماس بگیرید.

باربری منطقه شهران

اتوبار فدک بار  برای انجام کلیه خدمات باربری و اسباب کشی درمحدوده شهران آماده خدمت رسانی به همشهریان و اهالی منطقه شهران می باشد
اتوبار فدک بار با داشتن کامیونهای بزرگ ، جادار و پرسنل آموزش دیده در خدمت شما شبانه روزی هستیم.

رزرو آنلاین

جهت تسریع کار لطفا به صفحه فرم سفارش مراجعه و اطلاعات خود را درج نمایید تا بلافاصله  همکاران و مشاورین اتوبار فدک بار با شما تماس گرفته و شما را در امر جابجابی  راهنمایی کنند و یا شماره 1770 لطفا تماس بگیرید.

اتوبار تهران شهران

برای اطلاع از تعرفه ها و نرخ اتوبار در شهران به صفحه تعرفه رجوع کنید و یا با شماره تلفن 1770 تماس بگیرید.

بسته بندی لوازم منزل

یکی از مهمتزین خدماتی که اتوبار فدک بار به اهالی منطقه شهران ارائه میدهد، بسته بندی لوازم منزل و اثاثیه است. پرسنل حرفه ای فدک بار و متخصص د ر زمینه بسته بندی شما رد این امر یاری می رسانند. لطفا با شماره تفلن 1770 تماس بگیرید.

چند نکته در مورد اسباب کشی

بسته بندی لباسها
1-    لباس ها را تاکرده و یا آنها را شبیه لوله بپیچید. اگر آنها را لوله کنید، مرتب تر مانده و جای خیلی کمتری خواهند گرفت. ولی اگر برای شما مهم است که چروک نشوند می توانید آنها را تا کرده و روی هم بگذارید.
2-    از کارتنهای در اندازه های کوچک برای بسته بندی لباس استفاده کنید. چون لباسها مانند کتاب می توانند سنگین باشند.
3-    از کارتن های مخصوص لباس که آویز لباس دارند استفاده کنید. وقتی صحبت چروک شدن لباس ها در میان باشد، هیچ چیزی بیشتر از این کارتن ها شما را راضی نخواهد کرد. این کارتن ها میله برای آویزان کردن لباس ها و دستگیره برای حمل داشته و طولشان به اندازه کافی بلند است. و میتوانید لباس ها را همانطور با چوب لباسی داخل آنها آویزان کنید و در آنرا ببندید.
4-    لباس ها را داخل کیسه یا کاورهای مخصوص لباس بسته بندی کنید. این روش بسیار مقرون به صرفه بوده و از لباس ها نیز محافظت می کنند. انتهای کیسه را با قیچی سوراخ کنید و سر چوب لباسی ها را از آن بیرون بیاورید. از سمت پایین نیز با چسب آن را مسدود کنید.
5-    از لباس های کهنه برای بسته بندی وسایل شکستنی استفاده کنید. هنگام اسباب کشی علاوه بر لباس ها و وسایل دیگر، نیاز به بسته بندی کردن لیوان ها، بشقاب ها و بلوریجات دیگر نیز دارید. برای بسته بندی کردن این وسایل از لباس های کهنه استفاده کنید. برای مثال یک دیس بزرگ را لای یک تیشرت کهنه و دور انداختنی بپیچید.
  لیوان های چینی یا بلور را داخل جوراب های ساق بلند بگذارید.

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک بار در غرب تهران:

 

اتوبار غرب تهران                            اتوبار سعادت آباد                                اتوبار جنت آباد                             اتوبار پونک                              

 

اتوبار شهرک غرب

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد