Loading ...
close

سرویس و مشاوره شبانه روزی

logo
سرویس و مشاوره  شبانه روزی

 

امروزه مشاوره در هر شغلی یکی از عوامل اطمینان از موفقیت است. شما برای کار مورد نظر خود از دوستان و اقوام خود کمک و مشاوره می گیرید. اگر تصمیم به ازدواج دارید، حتماً موضوع را با بزرگان خود در میان بگذارید و از توصیه های آنها استفاده کنید. مشاوره برای انجام هر کاری بسیار مفید است. حتی رهبران دینی در توصیه های خود همیشه مشورت در امور را مفید دانسته و ادامه آن را توصیه کرده اند. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا می توان در حمل و نقل و همچنین سایر موارد مشاوره گرفت؟ پاسخ بله است.

 

مشاوره باربری در مورد بسته بندی

بسته بندی وسایل یک مسئله بسیار مهم است و باعث صرفه جویی در زمان و حمل و نقل می شود. اگر اثاثیه را به درستی در کارتن ها قرار می دهید بهتر است از آن ها محافظت کنید. قرار دادن هر وسیله برای هر شکل و فرم در کارتن ها مناسب نیست. بسته بندی نامناسب می تواند به دستگاه شما آسیب برساند و حتی ممکن است هنگام حمل بار به بدن شما آسیب برساند. بنابراین، حتما قبل از جمع آوری وسایل خود حتماً مشورت کنید.

 

مشاوره باربری در مورد نوع وسیله حمل بار

به طور معمول، از هر وسیله ای نمی توان برای باربری استفاده کرد. خودرویی که برای حمل بار باید در نظر گرفته شود به تعداد لوازم شما، جنس و نوع آنها بستگی دارد. اگر با شرکت حمل و نقل مورد نظر خود تماس بگیرید، متخصصان فدک بار، با توجه به حجم و نوع وسایل شما در انتخاب کامیون به شما کمک و راهنمایی می کند.

 

مشاوره باربری برای خدمات جانبی

اگر غیر از اسباب کشی فعالیت دیگری نیز دارید توصیه می شود از توصیه های شرکت حمل و نقل استفاده کنید. اگر قصد دارید خانه خود را رنگ آمیزی کنید و اگر از خدمات شرکت باربری استفاده می کنید و می خواهید لوازم خود را در انبار نگه دارید. شرکت حمل بار فدک بار علاوه بر خدمات اصلی خود، خدماتی را نیز ارائه می دهند که به شما کمک می کند راه حل مناسب برای کمک به شما را انتخاب کنند.

 

مشاوره برای کاهش هزینه ها

شرکت حمل و نقل خوب و با تجربه می داند که چگونه در هزینه های اضافی شما صرفه جویی کند. اگر در روند جابجایی بد عمل کنید، ممکن است هزینه سنگینی برای اقتصاد خانواده خود متحمل شوید. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد تصمیم خود با کارشناسان فدک بار مشورت کنید.

 

مشاوره در مورد روش های حمل بار

دانستن نحوه حمل صحیح بار به شما کمک می کند هنگام حرکت از خود و وسایل خود مراقبت کنید و به بدن خود آسیب نرسانید. برای بلند کردن کارتن ها از زمین باید اقداماتی انجام شود. برای آگاهی از روش صحیح حمل و نقل جعبه باید از قبل مشورت کنید.

 

مشاوره در مورد چیدمان وسایل

پس از انتقال به خانه جدید خود، باید وسایل را از جعبه دیگری خارج کرده و در جای مناسب قرار دهید. به طور قطع به سلیقه و نظر دیگران در مورد چیدمان کمک کنید. خدمتی دیگر که شرکت حمل و نقل فدک بار در زمینه چیدمان و دکوراسیون منازل ارائه می دهد و به آن ها مشاوره باربری می دهد.

 

 

مشاوره در مورد لوازم مورد نیاز

پیش شرط هر حمل باری تهیه وسایلی است که گاهی اوقات در جمع آوری و بسته بندی لوازم استفاده می شود. اگر برای اولین بار قصد جابجایی دارید، مطمئناً تجهیزات لازم برای بسته بندی را ندارید. شما به راحتی باید از هر وسیله دیگری مانند چسب، قیچی، کارتن و سایر وسایل مورد نیاز استفاده کنید. البته به شرطی که از قبل با یک شرکت حمل و نقل هماهنگ باشید.

 

جهت حمل آسان و راحت بار خود با کارشناسان ما در باربری فدک بار تماس بگیرید، بدون شک اسباب کشی منزل یا دفتر کار بسیار حساس ، زمان بر و ممکن است بسیار سخت باشد باربری فدک بار در صورت تمایل شما با ارسال کارشناس مشاور به محل یا با ارائه خدمات مشاوره بصورت تلفنی این کار سخت را برای شما بسیار آسان می نماید ما تمام سعی خود را می نماییم تا با توجه به چندین سال سابقه خود در امر باربری و حمل بار و استفاده از مشاوران زبده و ماهر خود بهترین خدمات مشاوره را به شما عزیزان ارائه نماییم و در این راه از صفر تا صد در کنار شما هستیم.

 

کارکنان ما با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل، در زمینه اسباب کشی و جابجایی لوازم ظریف، لوکس، قیمتی و سنگین در کنار شما هستند تا تجربه ای خوب و بیادماندنی از اثاث کشی و حمل کالا را برای شما رقم بزنند. ارائه بهترین خدمات مشاوره باربری و حمل بار توسط کارشناسان شرکت فدک بار بصورت کاملاً رایگان.


اتوبار فدک آماده ارائه سرویس به سراسر تهران و شهرستان به صورت شبانه روزی
جهت رزرو اینترنتی اینجا کلیک کنید

ویا با شماره 1770 تماس بگیرید

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد