Loading ...
close

اتوبارنارمک

logo
اتوبارنارمک

 

 

اتوبار منطقه نارمک

در بین اتوبار های مختلف و فروانی که در منطقه نارمک دیده می شوند،یکی از بهترین باربری و اتوبار ها در نارمک، به نقل از مشتریانش، اتوبار فدک بار می باشد. گزینش اتوباری که با توجه به استاندارد های یک اتوبار مناسب عمل کند کار آسانی نیست. اگر ساکن نارمک هستید و قصد دارید اتوباری با تجربه و کاربلد برای اسباب کشی خود برگزینید باید نهایت توجه را به خرج دهید زیرا در بسیاری مواقع انتخاب نامناسب اتوباری بی تجربه می تواند تجربه بدی از اسباب کشی را برایتان رقم زند. اتوبار فدک بار در منطقه نارمک با ارائه خدمات بی نظیر خود توانسته اعتماد اهالی منطقه نارمک را به خود جلب کند. برای مشاوره و سفارش سرویس با شماره تلفن 1770 لطفا تماس بگیرید و از کارشناسان فدک بار برای یک اسباب کشی راحت کمک بگیرید.

 

 

قیمت اتوبار در نامک

قابل انکار نیست که در اسباب کشی هزینه ها بخش بزرگی را در بر می گیرند و در بسیاری موارد افراد مجبور به پرداخت هزینه های اضافی یا پیش بینی نشده نیز می شوند که این مسئله به خودی خود ناراحت کننده و استرس زا می باشد و خارج از انتظار افراد است. اما نباید به این دلایل در انتخاب مناسب اتوبار کوتاهی کرد و تنها به قیمت ها و هزینه های پایین توجه نمود. در بسیاری از موارد شاهد ارائه قیمت ها و هزینه های بسیار پایین از سوی اتوبار های نا معتبری هستیم که در ارائه خدمات خود تجربه و کیفیت لازم را ندارند اما در نگاه اول افراد به دلیل هزینه پایین گاه اقدام به انتخاب این اتوبار ها می کنند. مسئله ای که در انتخاب اتوبار باید به آن توجه ویژه نمود کیفیت کار و تجربه اتوبار انتخابی است زیرا شما تمامی اثاثیه و لوازم زندگیتان را به اتوبار می سپارید و قطعا هیچگاه نمی خواهید در ازای پرداخت هزینه ای تنها کمی پایین تر آسیب یا گم شدن لوازمتان را تحمل کنید. قیمت و تعرفه های فدک بار نارمک در تهران مطابق با نرخ تعیین شده از طرف اتحادیه می باشد. برای اطلاع از قیمت های اتوبار نارمک به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید و یا با شماره 1770 (بدون کد) تماس بگیرید.

 

 

چند نکته و توصیه  برای اسباب کشی

چه لوازمی را خود حمل کنیم

در اسباب کشی قطعا وسایل و لوازمی وجود دارند که از ارزش خاصی برایتان برخوردارند. این لوازم می توانند با ارزش و گران قیمت باشند یا حتی می توانند مربوط به خانواده خودتان باشند و از این جهت ارزشی خانوادگی و موروثی برایتان داشته باشند و به تمامی این دلایل نخواهید حمل آن ها را به اتوبار یا افراد غریبه بسپارید. در این صورت ما نیز پیشنهاد می کنیم برای آرامش خاطر خودتان و کم کردن از مسئولیت های اتوبار لوازم قیمتی و با ارزشتان را همراه خود و خانواده حمل کنید تا از آسیب نرسیدن به آن ها و گم نشدن آن ها اطمینان حاصل کنید. هر چند حتی هنگامی که خود اشیای قیمتی را حمل می کنید نیز باید در بسته بندی و نحوه حمل آن ها دقت داشته باشید. بسیاری از اشیای قیمتی شکننده و حساس هستند بنابراین باید در حمل و بسته بندی آن ها دقت شود. اگر هم قصد دارید خود طلا و جواهراتتان را جا به جا کنید بدانید اگر آن ها را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید بهترین انتخاب را داشته اید. بعد از حمل اشیای قیمتی و با ارزش هنگامی که آن ها را به محل جدید زندگی خود رساندید باید حتما محلی مشخص و از پیش تعیین شده و امن برایشان انتخاب کنید تا در حین جا به جایی خطر گم شدن یا آسیب دیدن و سایر خطایای ممکن تهدیدشان نکند. یا در صورت عدم تهیه مکانی مناسب و امن برای نگه داریشان آن ها را نزد خود نگه دارید.

 

بسته بندی لوازم منزل

انتخاب های گوناگونی برای بسته بندی دارید. می توانید خود اقدام به بسته بندی کنید که در این صورت در هزینه ها  صرفه جویی کرده و می توانید از هزینه های اضافی جلوگیری کنید اما باید صرف انرژی بیش تر و همچنین زمان بیش تر را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید خودتان پروسه بسته بندی را به انجام برسانید باید زود تر از روز اسباب کشی و با نظم و برنامه ریزی شروع به بسته بندی کنید تا در روز اسباب کشی دچار آشفتگی نشوید. همچنین عدم وجود نظم در برنامه ریزی برای بسته بندی سبب می شود نتوانید این فرآیند را به اتمام برسانید و یا حتی نتوانید لوازم تان را به روش درست بسته بندی کنید. اما اگر گمان می کنید که می توانید این امر را به درستی به انتها برسانید پس با برنامه ریزی هفته ها قبل از روز اسباب کشی اقدام به بسته بندی لوازم و وسایل کنید. همچنین می توانید بسته بندی لوازمتان را به فدک بار نارمک بسپارید که در این صورت افراد و پرسنل مجرب  ما به کمکتان خواهند آمد و با تجربه ای که در امر بسته بندی دارند به طور کل در این فرآیند همراهتان خواهند  بود و بسته بندی را برایتان آسان خواهند کرد. با انتخاب خدمات بسته بندی فدک بار  می توانید در انرژی و زمان خود نیز صرفه جویی کنید.

 

باربری شرق تهران نارمک

 اتوبار فدک بار در محدوده نارمک و محله های اطراف آن و در شرق تهران و محله هایی از جمله تهرانپارس ، مجیدیه و رسالت آماده سرویس رسانی به اهالی منطقه  نارمک می باشد . کلیه خدمات اسباب کشی از بسته بندی تا حمل و نقل و چیدمان را به پرسنل کارآزموده فدک بار بسپارید .

 

 

 

 

 

مناطق تحت پوشش فدک بار

اتوبار شرق تهران              اتوبار ستارخان               اتوبار پونک                 اتوبار سعادت آباد                  اتوبار شهرک غرب                 اتوبار گیشا                   اتوبار غرب تهران

 

 

 

ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد