Loading ...
close

قیمت اسباب کشی وهزینه بسته بندی لوازم منزل

logo
قیمت اسباب کشی وهزینه بسته بندی لوازم منزل

 

 

 

قیمت اسباب کشی و هزینه حمل اثاثیه

برای تعیین قیمت اسباب کشی وهزینه‌ حمل اثاثیه  نیاز به بررسی کامل فرایند اسباب کشی دارد و به سختی می شود  یک قیمت مشخص برای همه جابجایی‎ها تعیین کرد. شما چه بخواهید از یک طرف خیابان به طرف دیگر اسباب کشی کنید و یا بخواهید از غرب کشور به شرق آن بروید، باید چند عامل مهم در تعیین قیمت اسباب کشی موثرند را در نظر بگیریم مثل :
1-    حجم اثاثیه و لوازم منزل
2-    زمان و روز جابجایی
3-    مسافت از مبدا تا مقصد
4-    تعداد طبقات در مبدا جابجایی و در مقصد جابجایی
5-    لوازم واقلام پر هزینه مثل:  ساید بای ساید، پیانو و.......
که می شود با رعایت و در نظر گرفتن چند ترفند و راهکاربرای کاهش قیمت تمام شده اسباب کشی اقدام کرد.

 

قیمت اسباب کشی در تهران

نرخ و تعرفه های  اعلام شده از طرف  اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری و برون شهری استان تهران و حومه برای نرخ کرایه  کامیون های ۶ متری بر مبنای ۳ در نظر گرفته شده و زمان شروع ساعت از مبدا ( درب منزل یا محل بار گیری)  تا زمان پایان تخلیه بار در مقصد می باشد و بعد از آن هر یک ساعت اضافه محاسبه می شود. و نکته مهم هر سرویس برای یک بار بارگیری و تخلیه در نظر گرفته می شود.

 

قیمت و نرخ باربری در شهر تهران

محدوده شرق تهران  : در تمام روز های هفته (۳ ساعت اول) : ۱۷۰/۰۰۰ تومان / (بابت هرساعت اضافه) ۵۰/۰۰۰ تومان
 محدوده شمال تهران : در تمام روز های هفته (۳ ساعت اول) : ۲۲۰/۰۰۰ تومان / (بابت هرساعت اضافه) ۷۰/۰۰۰۰تومان.
 محدوده غرب تهران  : در تمام روز های هفته (۳ ساعت اول) : ۲۲۰/۰۰۰ تومان /  (بابت هرساعت اضافه) ۷۰/۰۰۰ تومان
درحومه شرق و شمال تهران: لواسان - فشم - میگون - پردیس - رودهن و بومهن - مهرآباد و.............
در تمام روز های هفته (۳ ساعت اول) : ۲۹۰/۰۰۰ تومان / (بابت هرساعت اضافه) 80.000 تومان
حومه غرب تهران: کرج - شهرقدس - پرند - اسلامشهر - شهریار - احمدآباد مستوفی و...
در تمام روز های هفته (۳ ساعت اول) : ۳۴۰/۰۰۰ تومان /  (بابت هرساعت اضافه) ۸۰/۰۰۰ تومان
دستمزد کارگر پرسنل باربر تا ۵ طبقه ۵۰/۰۰۰ تومان در تهران در نظر گرفته شده است.
دستمزد کارگران و پرسنل  بسته بندی برای ۳ ساعت ۷۰/۰۰۰ تومان و هر ساعت اضافه ۲۰/۰۰۰ تومان  میباشد.

 

 قیمت حمل  لوازم و اقلام  پر هزینه

لوازم و اقلام با هزینه اضافی مانند: یخچال ساید ، تردمیل،  شیشه میز ناهارخوری ۸ و  ۱۲ نفره، صندلی ماساژور و بوفه عرض ۱/۲۰ سانتی متر به بالا، گاو صندوق تا سقف ۷۰ کیلوگرم  برای هرطبقه ۱۲۰۰۰  تومان محاسبه می شودو برای گاو صندوق با وزن بالاتر از  ۷۰ کیلوگرم و پیانو به صورت توافقی محاسبه می شود.

 

ترفندهایی برای اسباب کشی و  کاهش قیمت اسباب کشی

از تمیزکاری قبل از اسباب کشی گرفته تا بسته بندی لوازم منزل، راه پیچیده و سختی در پیش رو خواهید داشت. با ترفندهایی برای اسباب کشی که می خواهید میتوانید این کار راه برای خود راحت تر کنید.هر کسی می تواند از این ترفندها برای اسباب کشی و رفتن به خانه جدید استفاده کند.

 

خلاقیت در اسباب کشی

1- از سوپرمارکت یا میوه فروشی محل تان بخواهید کارتن های رایگان به شما بدهند.سعی کنید تا آنجا که می توانید کمتر پول بابت کارتن برای بسته بندی داده و در عوض به دنبال کارتن های رایگان باشید. خیلی از همسایه های شما ممکن است کارتن های خود را دور بریزند و شما می توانید از آنها استفاده کنید. جای دیگری که می توانید در آن کارتن تهیه کنید کتاب فروشی هاست.
2- از جعبه های وسایل برقی و لوازم آشپزخانه استفاده کنید. سعی کنید از هر کارتن قدیمی که در دسترس دارید استفاده کنید. از کارتن تلویزیون قدیمی گرفته تا مخلوط کن. اگر کارتن قدیمی وسایل تان را دارید از آنها مجدداً استفاده کنید.
3- در روز اسباب کشی تعداد زیادی بطری آب همراه خود داشته باشید. با آنهمه کاری که هنگام اسباب کشی روی سر شما ریخته کاملاً طبیعی است که موارد ساده مثل آب و اینکه خود یا پرسنل باربری تشنه شوند را فراموش کنید. مخصوصاً که اگر اسباب کشی در تابستان باشد. پس یادتان باشد مقدار زیادی آب در دسترس بگذارید. باور کنید پرسنل اتوبار از ممنون شما خواهند شد.
4- روز اسباب کشی  را وسط هفته انتخاب کنید. ساده ترین راه برای کاهش هزینه ها این است که وسط هفته اسباب کشی کنید. آخر هفته هم هزینه شرکت باربری گران تر است و هم ترافیک شدید وقت بیشتری برای جابجایی وسایل می گیرد.
5- کارتن ها را با یادداشت و برچسب های رنگی از هم متمایز کنید. با این کار کاملاً مشخص می شود که کدام کارتن باید در کجا قرار بگیرد و هر کارتنی را که زودتر لازم دارید می توانید شناسایی کرده و فقط همان را باز کنید.
6- وسایل سنگین را در کارتن های کوچک بسته بندی کنید. در حالیکه به نظر می آید کارتن های بزرگ برای وسایل سنگین مناسب تر هستند، ولی بهترین حالت این است که آنها را در کارتن کوچک بسته بندی کنید. این کار نه تنها حمل و جابجایی آنها را راحت تر می کند، بلکه احتمال زمین افتادن، شکستن و آسیب دیدن شان نیز به صفر می رسد.
7- جای پارک برای کامیون حمل لوازم را مشخص کنید. از قبل تصمیم بگیرید که کامیون باربری کجا باید مستقر شود. فراموش نکنید برای اینکه هزینه ها بالا نرود نباید زمان را از دست بدهید. اگر پرسنل باربری مجبور شوند برای پیدا کردن جای پارک کامیون مناسب زمان بگذارند، قطعاً هزینه شما هم بالاتر خواهد رفت.

 

قیمت لوازم بسته بندی اثاثیه

 پک کوچک: شامل ۴۰ متر نایلون حبابدار و سلفون ۲۰۰ متری  و یک عدد چسپ (  ۱۷۰/۰۰۰ تومان)
 پک متوسط: شامل یک رول ۹۰ متری نایلون حبابدار + نواری حبابدار + سلفون ۵۰۰ متری و 2 عدد چسب (۳۳۵/۰۰۰ تومان)
 پک بزرگ: شامل دو رول ۹۰ متری نایلون حبابدار + ۲ عدد نواری حبابدار + سلفون ۵۰۰ متری و دو عدد چسب (۶۰۰/۰۰ تومان)
 پک گردویی: شامل ۳۷ متر نایلون حبابدار درشت +۳۷ متر نواری + یک  سلفون ۵۰۰ متری و دو عدد چسب (۳۵۰/۰۰۰ تومان)
 کارتن ۵ لایه: کارتن ۵ لایه مخصوص شکستنی (۱۵۰۰۰ تومان)
کارتن رگال: کارتن رگال مخصوص حمل لباس (۵۰۰۰۰ تومان)
 چسب شیشه ای: چسب شیشه ای ۵ سانتی متری (۱۱۰۰۰ تومان)
 ساک حمل رختخواب: ساک حمل رختخواب (۲۲۰۰۰ تومان)
 سلفون: سلفون (۱۱۰/۰۰۰ تومان)

 

مناطق تحت پوشش اتوبار فدک  :

 

اتوبار شمال تهران   ,   اتوبار غرب تهران   ,  اتوبار سعادت آباد   ,   اتوبار شهرک غرب   ,   اتوبار گیشا   ,   اتوبار پونک   ,  اتوبار شهران   ,  اتوبار جنت آباد   ,   اتوبار صادقیه  

 

اتوبار ستارخان   ,   اتوبار پاسداران   ,   اتوبار نیاوران   ,   اتوبار زعفرانیه   ,   اتوبار الهیه   ,   اتوبار ساقدوش   ,   اتوبار فدک بار

 

 

ثبت نظر
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد