Loading ...
close

کارگر اسباب کشی

logo
کارگر اسباب کشی

 

کارگر اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی یا باربری داشته باشید یکی از مهم ترین درگیری هایی که ممکن است داشته باشید استخدام کارگری است که حرفه ای و قابل اعتماد باشد.

اگر کارگری که استخدام میکنید مناسب نباشد ممکن است هرگونه آسیبی به وسایلتان وارد شود و مطمئنا قرار نیست کارگران آن را گردن بگیرند.

پس مهم است که کارگران را از شرکتی مطمئن و قابل اعتماد استخدام کنید که خیال تان راحت باشد که شرکت باربری این تضمین را به شما بدهد که هیچ گونه مشکلی پیش نمیاید.

کارگر حرفه ای باید اصول جا به جایی درست و مناسب باربری را بداند و آموزش دیده باشد.

اتوبار فدک بار با آگاهی از تمامی مشکلات و دغدغه های احتمالی شما تلاش میکند تا با استفاده از افراد مجرب تمامی مشکلات شما را حل کند.

کارگران فدک بار همگی استانداردهای لازمی که شما میخواهید را دارند تا بتوانید با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از وارد شدن هرگونه آسیبی، وسایل خود را به آن ها بسپارید و تمامی مراحل جمع کردن وسایل، انتقال وسایل به مکان جدید و چیدمان آن ها را باب  میل شما انجام میدهند.

اولین اقدام درهنگام عوض کردن منزل و ورود به خانه ی جدید، جابه جایی وسایل منزل است. این امر مهم توسط کارگر جابجایی لوازم منزل انجام می شود. امروزه دیگر مانند گذشته همه اعضای خانواده برای اثاث کشی بسیج نمی شود و هر کسی یک طرف کار را نمی گیرد. مخصوصا در شهرهای بزرگ که بعد مسافت و مشغله ی زیاد و البته زمان مطرح می شود و افراد خودشان به جابه جایی وسایل نمی پردازند. ازین رو این اقدامات را به شرکت های حمل بار و کارگر جابجایی اثاثیه واگذار می کنند. معمولا شرکت های باربری و اتوبار ها با توجه به میزان بار شما تعدادی کارگر خالی جابجایی را به مقصد شما می فرستند تا کارتان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

 

 

کارگر خانم برای اسباب کشی

اگر ترجیح می دهید برای جمع کردن و چیدمان وسایل خانه یا هر مکان دیگری که به آن نقل مکان کردید از سلیقه خانمانه استفاده کنید یا به هر دلیلی ترجیح میدهید از کارگر خانم استفاده کنید فدک بار این گزینه را هم در دسترس شما قرار میدهد.

اتوبار فدک بار تمامی گزینه هایی که باعث راحتی شما میشود را در دسترستان قرار میدهد تا فرایند جا به جایی و باربری تا حد امکان برای شما آسان تر شود.

کارگر های خانم تمامی وسایل شما را با وسواس و دقت بسته بندی میکنند و در مکان جدید با سلیقه شما چادمانشان را انجام می دهند.

 

 

 

اسباب کشی انلاین

اتوبار فدک بار تمامی مراحل باربری مانند استخدام و وقت گرفتن را برای شما آسان کرده است و به شما این امکان را میدهد که بصورت آنلاین رزرو کارگر و وسایل حمل و نقل را انجام دهید.

تنها لازم است وارد سایت اتوبار فدک شوید و حتی لوازم بسته بندی را به صورت آنلاین تهیه نمایید.

اگر هم در هر مرحله نیاز به توضیح بیشتر داشتید، مشاوران فدک بار پاسخگوی شما هستند.

 

 

کارگر خالی جهت اسباب کشی

کارگر اسباب کشی (کارگر برای جابجایی وسایل) به فردی می‌گویند که در فرآیند اسباب‌کشی منزل و یا حمل بار به شما کمک می‌کند. جابجایی اسباب و اثاث منازل یک کار کار بدنی چالش‌برانگیز است. به همین دلیل، بهتر است در روز اسباب کشی از کمک چند کارگر خالی اسباب کشی بهره ببرید. معمولا هنگام ثبت سفارش خدمات باربری، اسباب کشی و اتوبار، چند کارگر اسباب کشی و کارگر حمل اثاث منزل نیز اعزام می‌شود؛ اما نیروهای کارگر حمل بار یا کارگر اسباب کشی بدون ماشین توسط شرکت‌های نظافتی-خدماتی نیز تامین می‌شوند.

گاهی اوقات ممکن است برای تغییر دکوراسیون منزل و یا جابجایی بین طبقات خانه به کارگر باربری و حمل اثاثیه نیاز داشته باشید، چراکه جابجا کردن وسایل سنگینی مثل پیانو، گاوصندوق و یا یخچال سایدبای‌ساید از عهده‌ی افراد عادی بر نمی آید و تجربه و مهارت هم لازم دارد.

ممکن است فکر کنید حمل اثاثیه منزل کار راحتی باشد، اما اصلا اینطور نیست. با هر بار بلند کردن اشیاء سنگین آسیب جدی به ستون فقرات وارد می‌شود. کارگر اسباب کشی که کار حمل اثاثیه منزل انجام می‌دهد، اگر به خوبی از سلامت بدنی خود مراقبت نکند، دچار پیری زودرس شده و به دردهای ستون فقرات دچار می‌شود.

پس بهتر است برای انجام کارهای این چنین از یک کارگر اسباب کشی کمک بگیرید. هر کارگر حمل اثاثیه قلق‌های جابجایی وسایل را می‌داند، و می‌داند در هر پروژه قرار است با چه فرآیندی روبرو شود.

 

 

 

هزینه کارگر برای اسباب کشی

دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارگر برای اسباب کشی متناسب با میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر ساعتی باید طی کند محاسبه می‌شود. به همین دلیل، ساعات کار و تعداد طبقات در هزینه کارگر حمل بار بسیار مهم است. هنگام ثبت سفارش کارگر جهت جابجایی اثاث منزل، اطلاعات و جزییات خود را به دقت وارد کنید تا بتوانید هزینه استخدام کارگر حمل بار را مدیریت کنید.

دستمزد کارگر تا ۵ طبقه 120/000 تومان در تهران میباشد.
هزینه ارسال لوازم بسته بندی به عهده مشتری می باشد.
دستمزد کارگران بسته بندی برای ۳ ساعت 000/150 تومان و هر ساعت اضافه 000/40 تومان میباشد.

لوازم هزینه دار اعم از یخچال ساید ، تردمیل، شیشه میز ناهارخوری ۸ و ۱۲ نفره، صندلی ماساژور و بوفه عرض ۱/۲۰ سانتی متر به بالا، گاو صندوق تا سقف ۷۰ کیلوگرم هرطبقه 25/000 تومان میباشد. گاو صندوق بالای ۷۰ کیلوگرم و پیانو به صورت توافقی میباشد.

 

 

بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده جهت حمل و نقل و بسته بندی لوازم و اثاثیه منازل، شرکتها و ادارات از جمله الویت های اتوبار فدک می باشد 

جهت رزرو اینترنتی اینجا کلیک کنید

و یا با شماره 1770 تماس بگیرید

 

 

ثبت نظر
کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد