بارگذاری...
Smiley face

شناسایی باربری کلاهبردار و متخلف

امروزه بسیاری از مردم با توجه به مشغله‌های بسیار زیادی که دارند در صورت نیاز به حمل و نقل اثاثیه، از طریق اینترنت به دنبال باربری‌های معتبر هستند. افراد به سبب اینکه با عجله در اینترنت جستجوی خود را انجام می‌دهند از اسامی باربری، فدک بار و عبارات دیگر استفاده می‌کنند و به این ترتیب روی نتایج اول کلیک کرده و از خدمات آن‌ها بهره مند می‌شوند. در برخی موارد تعدادی از سودجویان و متخلفین به سبب استفاده از تبلیغات ادورز در صفحه اول قرار گرفته و به این ترتیب با نام‌های معروف و برند، شرایطی را به وجود می‌آورند تا کاربران به اشتباه تصور کنند که سایت مربوط به باربری‌های معتبری چون فدک بار است. اتوبار فدک بار برای این کار راهکارهایی را به مردم توصیه کرده تا بتوانند باربری متخلف و فیک را شناسایی کرده و آن‌ها به همکاری نکنند.

شناسایی باربری کلاهبردار و متخلف

شناسایی باربری کلاهبردار و متخلف

با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌هایی که فدک بار در اختیارتان قرار می‌دهد این امکان را دارید تا بتوانید به راحتی باربری‌های معتبر را از باربری‌های فیک شناسایی کنید.

  • از مهم‌ترین روش‌های تشخیص باربری‌های معروف چون فدک بار باید بگوییم زمانی که با شماره‌ی باربری فدک بار تماس می‌گیرید تا به متخصصین متصل شده و از آن‌ها مشاوره دریافت کنید پیش از اینکه به اپراتور متصل شوید آهنگ پیشوازی برای شما پخش خواهد شد. در این قسمت تلفن گویا شرکت را معرفی کرده و از عبارت شما با باربری فدک بار تماس گرفتید استفاده خواهد کرد. به این ترتیب به آهنگ پیشواز و همچنین عباراتی که در تلفن گویا پخش می‌شود توجه داشته باشید.
  • دومین راهکار توجه به نتایج جستجو است، در کنار سایت اگر کلماتی چون دارای حامی مالی یا را مشاهده کردید بهتر است بدانید که این سایت‌ها جهت تبلیغات مبلغی را در اختیار گوگل قرار داده‌اند تا به صفحه اول راه یابند. به این ترتیب به...

خواندن بیشتر