Loading ...
close

بزرگترین کامیون ها

logo
بزرگترین کامیون ها

 

کامیون ها انواع مختلفی دارند، از جمله نیسان، خاور، خاور مسقف، ۶چرخ، ۱۰چرخ، تریلی، ترانزیت و…. ، اما کامیونی که برای حمل اسباب منزل انتخاب میشود باید ویژگی های خاصی داشته باشد از جمله این که داخل اتاق آن تمیز و جادار باشد، مسقف باشد و ترجیها دارای چندین پتو باشد تا از آنها به عنوان ضربه گیر بین بار ها استفاده شود.

یکی از مهمترین خدمات شرکت آنی بار  ، حمل بار با کامیون میباشد که برای انتقال و جابجایی انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند. کامیون ها دارای انواع مختلفی هستند که برای حمل بار بصورت همه روزه بر اساس نوع محموله و کالای شما مورد استفاده قرار میگیرند.  استفاده از کامیون ها برای جابجایی بار باید بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام شود و محموله های با ارزش و کم ارزش تفاوتی نخواهند داشت. 

باربری فدک بار با داشتن انواع کامیون مناسب و مخصوص اسباب کشی و در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای جا به جایی مناسب بهترین کامیون ها را برای اسباب کشی شما عرضه میکند.

 

 


اتوبار فدک  بزرگترین کامیون های حمل اثاثیه منزل جهت جابجایی را ارائه می دهد .

جهت رزرو اینترنتی اینجا کلیک کنید

ویا با شماره 1770 تماس بگیرید

 

    از یوسف کابلی((دبستان)) به نیروی دریایی از طبقا اول به طبقه اول

    پاسخ
ثبت نظر

 

 

 

 

 آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستیم.

اتوبار فدک بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران  می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد.

   

 

1770  

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد